ИЗНЕНАДА ПРОМЕНА ТЕРМИНА: Ево када Србија игра пријатељски меч!
Противник су Зеленортска Острва, на стадиону Беленсеша у Португалу.
FOTO TANJUG/ AMIR HAMZAGIĆ/bs
На молбу фудбалских савеза Зеленортских Острва и Португала, а уз сагласност Фудбалског савеза Србије и УЕФА, дошло је до промене термина почетка пријатељске утакмице која ће бити одиграна у недељу 31. маја у Лисабону.
"Орлови" ће играти против афричке селекције, али уместо првобитно планираних 16.30 часова, меч ће почети у 17.00 по средњеевропском времену.
Изабраници селектора Вељка Пауновића кренуће у суботу у послеподневним часовима (17.15) пут Лисабона, где их на стадиону "Ростело", на ком игра екипа Белененсеша очекује прва провера у оквиру јунског окупљања и припрема за наредне изазове у Лиги нација.
FOTO TANJUG/ AP Photo/Alberto Saiz
ФС Србије је обавестио јавност да ће Вељко Пауновић у петак (29. маја) од 13.00 сати у Старој Пазови одржати конференцију за медије.
"Орлови" ће после меча против Зеленортских Острвима отпутовати у Толуку, где ће 4. јуна играти против Мексика, једног од домаћина Светског првенства.
Српски фудбалери, подсетимо, нажалост се нису пласирали на предстојећи Мундијал, јер су завршили као трећепласирани у квалификационој групи.
БОНУС ВИДЕО: Селектор САД Стив Кер купио деонице Мајорке
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"ПОКУШАЛИ СМО ВИШЕ ПУТА ДА ИХ ПОМИРИМО..." Расим Љајић о "рату" Предрага Мијатовића и Данка Лазовића и стању у ФК Партизан
27. 05. 2026. у 14:27 >> 14:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОРВЕШКА БАЈКА ЈЕ ЗАВРШЕНА! Џуд Белингем одвео Енглеску у полуфинале Светског првенства
Фудбалери Енглеске након продужетака избацили су Норвешку са Мундијала (2:1) и пласирали се у полуфинале.
12. 07. 2026. у 01:48
ПАРТИЗАН ЗАВРШИО ПЛЕЈМЕЈКЕРА! Бивши саиграч Милоша Теодосића облачи црно-бели дрес
Доскорашњи кошаркаш Виртуса, Алесандро Пајола, ускоро ће постати нови кошаркаш Партизана.
11. 07. 2026. у 20:46
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (0)