НАПОЛИ НЕ МЕЊА НАЈБОЉЕГ СТРЕЛЦА! Расмус Хојлунд потписао нови уговор

Фудбалер Манчестер јунајтеда Данац Расмус Хојлунд, који је сезону провео на позајмици у Наполију, званично је потписао вишегодишњи уговор са клубом из Напуља, саопштено је данас.

НАПОЛИ НЕ МЕЊА НАЈБОЉЕГ СТРЕЛЦА! Расмус Хојлунд потписао нови уговор

Foto: Insidefoto, Insidefoto / Alamy / Profimedia

У саопштењу се не наводе детаљи, али су Наполи и Манчестер јунајтед објавили да је италијански клуб стекао услове за потписавање сталног уговора са данским фудбалером.

Скај спортс је пренео да је Наполи пласманом у Лигу шампиона наредне сезоне аутоматски активирао откупну клаузулу за Хојлунда, која износи 38 милиона фунти, а дански фудбалер је потписао уговор са клубом из Напуља до 30. јуна 2030. године.

Хојлунд (23) је ове сезоне одиграо 44 утакмице за Наполи у свим такмичењима и постигао је 16 голова. Он је у Манчестер јунајтед стигао 2023. из Аталанте, а пре тога је играо за Штурм из Граца и Копенхаген.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗВЕЗДА ОВЕРАВА ПРОЛАЗ ДАЉЕ: Питање победника двомеча са Ларном решено је у Северној Ирској

ЗВЕЗДА ОВЕРАВА ПРОЛАЗ ДАЉЕ: Питање победника двомеча са Ларном решено је у Северној Ирској

Црвена звезда је једном ногом већ у трећем колу квалификација за Лигу шампиона након убедљиве победе од 4:0 у првом мечу против Ларна. Реванш на стадиону "Рајко Митић" (21.00) требао би да представља формалност за шампиона Србије, који жели да потврди одличну форму и без стреса избори наставак европског пута.

29. 07. 2026. у 06:30

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.

23. 07. 2026. у 21:53

Коментари (0)

ДЕТАЉ КОЈИ МАЛО КО ЗНА: Пеђа Меденица открио истину о свом презимену