ПРОСЛАВИО СЕ ГОЛОМ У ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ! Био је љубимац "гробара", а сада постао тренер у овом клубу!
Многи навијачи Партизана се радо сећају поготка Немање Којића против Црвене звезде.
Photo: Antonio Ahel/ATA Images
Некадашњи миљеник навијача клуба из Хумске, Немања Којић именован је за новог шефа стручног штаба Радничког (Обреновац).
Млади стручњак је званично преузео кормило "Рабе" и предводиће екипу у наредној сезони. Он је добро познато име српским навијачима, који су га упамтили по играма у дресовима Рада и Партизана. Сада је упловио у тренерске воде, па ће после Бродарца водити и бившег суперлигаша из Обреновца.
После одласка Алена Тупајића, Раднички је у финишу сезоне са клупе предводио помоћни тренер Марко Цикуша, а управа клуба је по завршетку првенства за новог кормилара именовала управо Којића.
Photo: Antonio Ahel/ATA Images
– Дошао сам у клуб велике традиције и богате историје. По мом мишљењу, Раднички заслужује да буде у вишем рангу него што је тренутно. Надам се да ћемо заједничким снагама успети да вратимо клуб тамо где припада – рекао је Којић.
Обреновчани су сезону 2025/26 завршили на другом месту, иза новог прволигаша Телеоптика. Већи део првенства екипа је била у конкуренцији за пласман у виши ранг, али су у завршници сезоне посустали за Партизановом филијалом.
БОНУС ВИДЕО: Селектор САД Стив Кер купио деонице Мајорке
Препоручујемо
ОВО СЕ НЕ ПАМТИ! Некадашњи играч Звезде одсекао сам себи два прста! Зна се и разлог!
09. 06. 2026. у 15:42
ЗВЕЗДА ПОТВРДИЛА ТРАНСФЕР! Репрезентативац потписао двогодишњи уговор!
09. 06. 2026. у 15:16
ПЕЊАРОЈА ТРЉА РУКЕ! Гробари у трансу - Партизан потписао велико појачање!
09. 06. 2026. у 18:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
08. 06. 2026. у 07:30
ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! "Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство"
Светско првенство у фудбалу у САД, Мексику и Канади само што није почело, а прва утакмица између Мексика и Јужне Африке заказана је за 11. јун. Како то обично бива пред велике спортске смотре, фудбал је постао главна тема свих генерација, али пажњу јавности је, уместо спортских прогноза, привукла једна оштра и неочекивана изјава из Мостара.
09. 06. 2026. у 10:05 >> 11:32
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)