Динамо Југ из Врања, који је прошле сезоне играо у Првој лиги Србије и који је требало да и у предстојећој наступа у другом рангу српског фудбала, изнео је саопштење читаве управе која је одлучила да оде, а клуб се налази пред гашењем.

Коментари (0)