Телевизијска гледаност утакмица шпанског фудбалског првенства, широм света,порасла је за више од 48 процената од како се Ла лига вратила у игру после тромесечне паузе због нове пандемије вируса корона, саопштило је руководство такмичења.
Повезане вести

ЦЕО СВЕ ГЛЕДАО - И ОСТАО У ЧУДУ: Барселона и Реал Мадрид одиграли невероватан Ел класико, "пало" 11 голова, само неки су поништени! (ВИДЕО)
Барселона и Реал Мадрид приредили су истински спектакл - Ел класико, одигран у 35. рунди фудбалског првенства Шпаније, "меч за титулу" како су га многи назвали јер је на програму био три кола пре краја, надмашио је очекивања истинских љубитеља спорта - постигнуто је 11 голова, а четири су поништена. Гости су за 14 минута повели са 0:2, већ на полувремену губили са два разлике, да би на крају Барса тријумфовала са 4:3, чиме је отишла на "+7" у односу на Мадриђане и само је једна победа дели од шампионског трона.
11. 05. 2025. у 18:18 >> 18:26

ФУДБАЛСКА РЕВОЛУЦИЈА НА ПОМОЛУ! Драконско се мења једно правило? Усвоји ли се, део играча може да заборави на фудбал
Шпанија се не либи да фудбалска правила промени на општу корист.
25. 02. 2025. у 17:10
Најновије из рубрике

"ЗАРАДИЋЕМО МИЛИЈАРДУ ЕВРА!" Фудбалски потрес, Барселона донела одлуку: ево где каријеру настављају Ламин Јамал и Рафиња
Најновије вести из Барселоне одјекнуће широм света.
20. 05. 2025. у 13:40

ТУРЦИ ИЗАЗВАЛИ ХАОС У НЕМАЧКОЈ: Десетине повређених полицајаца (ВИДЕО)
Најновије вести из Немачке говоре о приличном хаосу који су изазвали Турци који тамо живе.
20. 05. 2025. у 13:15

СЕНЗАЦИЈА НА РОЛАН ГАРОСУ! Најбољи хрватски тенисер шокантно завршио такмичење
КО би ово очекивао!?
20. 05. 2025. у 13:05

ТРАГЕДИЈА У БОСНИ И ХЕРЦЕГОВИНИ! Погинуо вишеструки шампион државе у 27. години живота
Вишеструки првак Босне и Херцеговине у теквондоу и кикбоксу Харун Шахиновић изгубио је живот у саобраћајној несрећи која се догодила у недељу, саоштио је Теквондо савез БиХ.
20. 05. 2025. у 12:50

МИЛОЈЕВИЋ ИЗАБРАО: Тренер Звезде повео 23 играча на финале Купа Србије са Војводином
Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић повео је 23 играча на финале Купа Србије са Војводином, саопштио је данас београдски клуб.
20. 05. 2025. у 12:36
Коментари (0)