Милуновић: Играли смо најбољи фудбал у Србији, титула је заслужена

21. 06. 2020. у 10:34

Фудбалер Црвене звезде Немања Милуновић рекао је данас да је његов тим играо најбољи фудбал у Србији и да је потпуно заслужено освојио титулу првака.

Милуновић: Играли смо најбољи фудбал у Србији, титула је заслужена

М. Вукадиновић


- Сви људи у клубу су допринели да освојимо ову титулу. Као и сви звездаши који су били ту за нас, бодрили нас, подржавали и давали нам ветар у леђа. Честитам свима којима је крв црвено-бела - рекао је Милуновић.

- Имали смо континуитет игара, велику бодовну разлику, играли најбољи фудбал у Србији и потпуно заслужено освојили 31. титулу првака државе - додао је он.

Фудбалери Црвене звезде, шампиони Србије, победом су завршили сезону, пошто су данас на свом терену савладали Пролетер са 2:1, у последњој овосезонској утакмици у Супер лиги Србије.

Звезда је сезону завршила са 78 освојених бодова, односно са 14 бодова више од Партизана.

Уз песму, бубњеве и пиротехнику и светлосне ефекте, око 18.000 навијача на стадиону "Рајко Митић" прославило је освајање титуле.

- О прослави не треба трошити речи, ово је нешто што ће се дуго памтити. Прошле године је такође било феноменално и посебан је осећај када изађеш пред оволико људи који ти аплаудирају. Заиста нам је после паузе због короне било најбитније да сезону приведемо крају и то смо урадили на прави начин - рекао је Милуновић.

"Сад следи заслужен одмор, а онда се враћамо по нове победе и да наставимо тамо где смо стали", поручио је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за "непријатеља Украјине", а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

Помало невероватне вести стижу из Русије и Украјине, а тичу се српског спорта, односно спортиста и спортских радника.

23. 02. 2025. у 18:26

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МА, КАКВА НБА ЛИГА, ХОЋУ ДА ИГРАМ У СРБИЈИ! Звезда Русије изненадила многе