Да ли имамо Роналдов промашај каријере? Португалац са пет метара није погодио зицер (ВИДЕО)

Новости онлине

27. 06. 2020. у 08:40 >> 08:45

Фудбалери Јувентуса победили су свом терену у Торину Леће са 4:0, у утакмици 28. кола Серије А. Кристијано се обрукао у првом полувремену

Тањуг

Фудбалери Јувентуса победили су свом терену у Торину Леће са 4:0, у утакмици 28. кола Серије А и стекли седам бодова предности на првом месту на табели.

Ипак, поред победе “старе даме” меч је обележио и невероватан промашај Кристијана Роналда, можда и највећи у његовој каријери. И то при резултатуи 0:0, у финишу првог полувремена, када је после корнера остао сам на петерцу и када су сви очекивали лопту у мрежи он је "тукао" високо преко гола.

Многи су остали у чуду после овог промашаја Португалца с обзиром на то да су му се овакве ствари ретко дешавале у каријери.

Ипак, црно-бели су повели у 53. минуту голом Паула Дибале на асистенцију Кристијана Роналда, а управо је Португалац удвостручио предност поготком из пенала у 62. минуту.

Трећи гол постигао је Гонзало Игуаин у 83. минуту, а два минута касније коначан резултат поставио је Матејс де Лигт.

Јувентус сада има 22 победе и први је на табели са 69 бодова, седам више али и утакмицом више од другопласираног Лација.

СРПСКИ ТРЕНЕР БЛИЗУ ПРВОГ ТРОФЕЈА! Има одличну шансу да међународну каријеру започне освајањем Суперкупа!

ДОСКОРАШЊИ тренер ТСЦ-а Жарко Лазетић ће ове сезоне започети своју европску одисеју, преузео је Макаби из Тел Авива, а прву прилику за трофеј имаће већ данас јер се његов нови клуб од 19 часова састаје са имењаком из Петах Тикве у Суперкупу Израела на "Блумфилд стадиону".

15. 07. 2024. у 07:30

ШТА ЋЕ РЕЋИ НОВАК ЂОКОВИЋ КАД ИХ ВИДИ? Овако су аустралијски пливачи дошли у Париз на Олимпијске игре (ВИДЕО)

Пливачка репрезентација Аустралије стигла је у Париз, како би се адаптирала и на временску зону и климатске услове пред почетак Олимпијских игара, а тај долазак - многима је привукао пажњу.

15. 07. 2024. у 15:44