БИВШИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ МЕЊА ПЕТКОВИЋА: Пантелић нови председник ФС Београда

15. 07. 2020. у 15:31 >> 17:07

НЕКАДАШЊИ српски фудбалски репрезентативац Марко Пантелић изабран је за новог председника Фудбалског савеза Београда (ФСБ) на данашњој ванредној седници Скупштине

БИВШИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ МЕЊА ПЕТКОВИЋА: Пантелић нови председник ФС Београда

Фото: Н. Параушић

Уместо недавно преминулог Илије Петковића, 40 делегата ФСБ је на ванредној седници Скупштине путем видео-линка изгласало Марка Пантелића, потпредседника ФСС, за новог председника.

Претходно је минутом ћутања одата пошта преминулима Илији Петковићу, Владимиру Булатовићу и Павлу Буни.

На седници је изабран и нови Извршни одбор, у којем су поред Пантелића још и: Жељко Поповић, Горан Спасојевић, Душан Мракић, Ненад Станојевић, Дејан Филиповић, Мирко Глушчевић, Владимир Матијашевић, Драган Илић, Бранко Бабић, Милош Дангубић, Ђорђе Томић и Зоран Лекић. Изабран је и Одбор за хитна питања ФСБ, који ће уз председника Марка Пантелића чинити потпредседници ФСБ: Жељко Поповић и Горан Спасојевић и чланови Мирко Глушчевић и Зоран Лекић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОРЕЋЕ НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.

02. 12. 2025. у 07:30

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Револуција у трансплантацији косе