СЕРИЈА А: Михина Болоња освојила бод против Наполија, Милан преокретом до три бода

Бета

15. 07. 2020. у 21:43

Фудбалери Болоње и Наполија одиграли су вечерас нерешено 1:1, у утакмици 33. кола у Серији А.

Наполи је повео у седмом минуту голом Кевина Маноласа, а затим је Болоња постигла гол у 67. минуту, али је подак поништен пошто је употребом ВАР технологије процењено да је Родриго Паласио био у офсајду.

Бод екипи тренера Синише Михајловића обезбедио је Муса Бароу поготком у 80. минуту.

Наполи је шести на табели са 53 бода, колико има и седмопласирани Милан, а Болоња, која нема победу у последње три утакмице, заузима 10. место на табели са 43 бода.

Милан је на свом терену победио Парму са 3:1.

Парма је у 44. минуту повела голом Јасмина Куртића, а домаћи су у другом полувремену преокренули резултат. Изједначио је Френк Кеси у 55. минуту, а четири минута касније стрелац је био Алесио Ромањоли. Трећи гол постигао је Хакан Чалханоглу у 77. минуту.

Парма је наставила низ победе победе и заузима 12. место на табели са 40 бодова.

Фудбалери Сампдорије победили су Каљари 3:0.

Сампдорија је повела у осмом минуту голом Манола Габијадинија, а после тога двоструки стрелац био је Федерико Бонацоли, головима у 40. и 53. минуту.

Сампдорија има 38 бодова на 13. месту на табели, а Каљари има три бода више на 11. месту.

СРПСКИ ТРЕНЕР БЛИЗУ ПРВОГ ТРОФЕЈА! Има одличну шансу да међународну каријеру започне освајањем Суперкупа!

ДОСКОРАШЊИ тренер ТСЦ-а Жарко Лазетић ће ове сезоне започети своју европску одисеју, преузео је Макаби из Тел Авива, а прву прилику за трофеј имаће већ данас јер се његов нови клуб од 19 часова састаје са имењаком из Петах Тикве у Суперкупу Израела на "Блумфилд стадиону".

15. 07. 2024. у 07:30

ШТА ЋЕ РЕЋИ НОВАК ЂОКОВИЋ КАД ИХ ВИДИ? Овако су аустралијски пливачи дошли у Париз на Олимпијске игре (ВИДЕО)

Пливачка репрезентација Аустралије стигла је у Париз, како би се адаптирала и на временску зону и климатске услове пред почетак Олимпијских игара, а тај долазак - многима је привукао пажњу.

15. 07. 2024. у 15:44