ШЕСТОРИЦА ФУДБАЛЕРА ЗВЕЗДЕ ОЗДРАВИЛИ ОД КОРОНЕ: Добили дозволу да могу на припреме

16. 07. 2020. у 12:28

Шесторица фудбалера Црвене звезде опоравила су се од вируса корона и добили су дозволу да се прикључе екипи на Дивчибарима.

ШЕСТОРИЦА ФУДБАЛЕРА ЗВЕЗДЕ ОЗДРАВИЛИ ОД КОРОНЕ: Добили дозволу да могу на припреме

фото: М. Вукадиновић

Фудбалери Срђан Спиридоновић, Вељко Николић, Страхиња Ераковић, Марко Гобељић, Бранко Јовичић и Душан Јованчић су седам дана провели у изолацији, а после новог тестирања добили су негативне резултате и могу да тренирају са екипом која је почела припреме за нову сезону.

Из Звезде је саопштено да се очекују и лепе вести у вези са Ричмондом Боаћијем који се опоравља од повреде и да се сви надају да ће екипа ускоро бити комплетна.

Фудбалери Звезде ће данас од 18 часова одиграти припремну утакмицу против екипе ИМТ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!

НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!

НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Маверикса који се састају у "Американ ерлајнс центру" два сата после поноћи.

23. 12. 2025. у 14:30

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ у клиници где се негује стручност, поверење и хумани приступ пацијентима