Станковић: Научио сам много из пораза у дербију, идемо на Лигу шампиона

19. 07. 2020. у 13:10

ТРЕНЕР фудбалера Црвене звезде Дејан Станковић изјавио је да током првих шест месеци на клупи морао брзо да учи и да је највише научио у поразу од Партизана у полуфиналу Купа Србије.

Станковић: Научио сам много из пораза у дербију, идемо на Лигу шампиона

Фото: М. Вукадиновић

- Морало је брзо да се учи, напредује и реагује. Дошао сам на комотну ситуацију, на "+11", морао сам брзо да видим чиме располажем. Могло је боље наравно, поготово у Купу, али из те утакмице се извукло доста поука и доста научило. На поразима се може доста научити - рекао је Станковић за ТВ Прва.

Црвено-бели ће ускоро пробати да трећи пут у низу изборе пласман у Лигу шампиона, а Станковић истиче да су циљеви јасни>

- Увек треба бити реалан, Звезда зна своје циљеве. Не можемо рећи „Не треба нам Лига шампиона, довољна нам је и Лига Европе - не“. Ми идемо на Лигу шампиона, али треба неке ствари се поклопе, видећемо и жреб какав ће бити. Док постоји шанса, ми нећемо да одустајемо - истакао је Станковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИРЦ, МИЛИОНИ И СЕЋАЊЕ НА ЖОТУ: Ливерпул креће у поход на СВЕ - прва жртва је уздрмани Кристал палас

ВИРЦ, МИЛИОНИ И СЕЋАЊЕ НА ЖОТУ: Ливерпул креће у поход на СВЕ - прва "жртва" је уздрмани Кристал палас

ОВЕ године у борби за Комјунити шилд гледаћемо обрачун Кристал паласа и Ливерпула. Меч се наравно игра на "Вемблију" и почиње у препознатљивом британском термину од 16 часова по источноевропском времену.

10. 08. 2025. у 07:40

БАЛКАН ВРИ: Ево шта су делије урадиле поводом злочиначке акције Олуја, а шта због дешавања у Црној Гори (ФОТО)

БАЛКАН ВРИ: Ево шта су "делије" урадиле поводом злочиначке акције "Олуја", а шта због дешавања у Црној Гори (ФОТО)

Црвена звезда и ТСЦ састали су се у 4. колу Суперлиге Србије на "Маракани", а том приликом навијачи актуелног првака Србије имале су посебну поруку поводом злочиначке акције "Олуја" током које је из Хрватске, у августу 1995. године, више од 200.000 Срба протерано са вековних огњишта.

10. 08. 2025. у 12:18

Лекари су Саши Поповићу дали морфијум и тако је умро - није осетио ништа, заспао је! Сада ме дозива по кући

"Лекари су Саши Поповићу дали морфијум и тако је умро - није осетио ништа, заспао је! Сада ме дозива по кући"

"ЧЕСТО га сањам, није било тог сна где је он изгледао као у ово последње време када је био болестан, увек га сањам из времена када смо нас двоје почели да се забављамо и кад смо се венчали. Тада је имао ону косицу мало дужу и округле мало веће наочаре и сањам га како је расположен, насмејан, ведар и трчи-јури на све стране."

09. 08. 2025. у 12:05

Коментари (2)

БАЛКАН ВРИ: Ево шта су делије урадиле поводом злочиначке акције Олуја, а шта због дешавања у Црној Гори (ФОТО)