САДИК НА ЦЕНИ: Селтик стао у ред за нападача Партизана
НЕ размишљају у Хумској о томе да би Умар Садик морао овог лета да оде из клуба, али све веће интересовање из Европе би могло да донесе промену размишљања.

Умар Садик фото: М.В.
Клуб из Хумске је поред имена високог Нигеријца “окачио” доста јаку цену (не мање од 10 милиона), што до сада није сметало Лиону и Ници да озбиљно размотре опцију куповину нападача Партизана.
У причу се укључио и шкотски великан Селтик (Садик играо раније у Ренџерсу као позајмљени фудбалер Роме), али је велико питање колико је клуб из Глазгова спреман финансијски за овај подухват с обзиром да њихова најскупља аквизиција у историји износи управо 10 милиона евра.
Препоручујемо

УХАПШЕН БИВШИ ФУДБАЛЕР ПАРТИЗАНА: Малбаша осумњичен за покушај убиства
19. 07. 2020. у 16:50

РЕЗЕРВИСТИ ЗА БРИГУ: Партизан прокоцкао два гола предности, Младост стигла до ремија
18. 07. 2020. у 19:45

ЈУЧЕ ЈЕ ЛАГАНО ДОШЛО: Ево данашњих предлога редакције Типа за "сигурица тикет"
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремили нове три "сигурице".
08. 06. 2025. у 07:23

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!
Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.
07. 06. 2025. у 23:03

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)