ГОЛЕАДА У ДЕРБИЈУ: Четири гола и подела бодова у дуелу Роме и Интера

Бета

20. 07. 2020. у 00:08

ФУДБАЛЕРИ Роме и Интера одиграли су вечерас у Риму нерешено 2:2, у утакмици 34. кола Серије А.

Интер је повео у 15. минуту голом Стефана де Вреја, а изједначио је Леонардо Спинацола у првом минуту надокнаде времена првог полувремена.

Рома је повела у 57. минуту голом Хенриха Мхитарјана, а бод гостујућем тиму обезбедио је Ромелу Лукаку поготком из пенала у 88. минуту.

Интер је други на табели са 72 бода, пет бодова мање и утакмицом више од првопласираног Јувентуса. Милански клуб има бод више од трећепласиране Аталанте и три бода више од четвртопласираног Лација, који има утакмицу мање.

Рома је пета на табели са 58 бодова, два бода више од Наполија и Милана који су шести односно седми.

Раније данас Сампдорија је победила Парму са 3:2, Фиорентина је победила Торино са 2:0, а Ђенова је освојила важне бодове у борби за опстанак победом против Лећеа 2:1.

Наполи је победио Удинезе са 2:1, а истим резултатом Бреша је победила Спал који је испао из лиге.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СРБИН ОБЈАВИО КОЛИКО ГА КОШТА ЖИВОТ НА СЕЛУ: Дао детаљан списак на шта троши - има питање за сународнике

СРБИН који живи са супругом и дететом на селу написао је на друштвеним мрежама да месечно троши између 2.000 и 2.500 евра. Објаву је поставио јер је, како каже, приметио да многи троше мање од њега, и то у граду, и занимало га је да ли у нечему претерује.

04. 10. 2024. у 18:13