ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Брајтон изборио опстанак, победа Евертона
ФУДБАЛЕРИ Брајтона изборили су опстанак у Премијер лиги пошто су вечерас на свом терену одиграли нерешено 0:0 против Њукасла, у утакмици 37. кола.
Фото. АП
Брајтон сада има 38 бодова, седам више и утакмицу више од Астон Виле која је прва у зони испадања. Претпоследњи Борнмут има 31 бод, али из 37 утакмица. Последњепласирани Норич је већ испао из лиге.
Њукасл је 11. ремијем у првенству прекинуо низ од три пораза и заузима 13. место на табели са 44 бода.
Фудбалери Евертона победили су на гостујућем терену Шефилд јунајтед са 1:0.
Једини гол постигао је Ришарлисон у 46. минуту.
Клуб из Шефилда неће моћи да заврши првенство на бољој позицији од седмог места. Шефилд јунајтед је осми на табели са 54 бода, два мање од седмопласираног Вулверхемптона, али и утакмицом више. Тотенхем је шести са 58 бодова из 37 утакмица.
Евертон је остварио 13. победу и заузима 11. место на табели са 49 бодова.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на "Стамфорд бриџу" могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги
СТРЕСНА сезона"певаца" требала би имати "срећан" крај, а опстанак би могли да обезбеде против једног од највећих ривала, Челсија, који ће их угостити од 21.15 на "Стамфорд бриџу".
19. 05. 2026. у 07:30
ЗАПАД ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ово су се управо договорили Владимир Путин и Си Ђинпинг после отворене претње напада на територију Русије
Најновије вести којима су заједнички именитељи Русија и Кина десиле су се захваљујући састанку председника те две државе. А управо у Кини, у Пекингу, данас су о многим темама разговарали Си Ђинпинг и Владимир Путин.
20. 05. 2026. у 18:14
ПОРЕКЛО ВОЈИНА ЋЕТКОВИЋА Рођен у Крушевцу, а корени му нису из Србије: "Никада се нисам одрицао дедова и прадедова - поносан сам"
"ЈЕСАМ, поносан сам на своје порекло."
20. 05. 2026. у 16:57
Коментари (0)