УЖАС У БРЕСТУ: Млади француски фудбалер дошао на позајмицу и одмах добио страшну поруку од хулигана!

22. 07. 2020. у 22:51

СТИГАО је као велико појачање.

УЖАС У БРЕСТУ: Млади француски фудбалер дошао на позајмицу и одмах  добио страшну поруку од хулигана!

Фото: EPA-EFE/ANDREAS GEBERT

Представио је Брест младог француског дефанзивца Ронала Пјера-Габријела као битног играча за наредну сезону.

Стигао је на позајмицу из Мајнца и поручио да се “радује новом изазову”. Међутим, није то тако изгледало и у стварности.

Недуго пошто је стигао добио је ужасну поруку од хулигана. Његов “Ауди РС4”, који вреди око 80.000 долара, је запаљен и непрепознатљив је после страшног напада вандала.

- Он је био жртва пљачке пре него што су му запалили и уништили кола. Осуђујемо оваква дешавања и у потпуности подржавамо нашег играча. Није пријатно када се овако нешто догоди момку који је стигао пре две недеље и који није упао у проблем ни са ким - наводи се у саопштењу Бреста.

Поједини медији се питају и да ли ће Габријел остати у клубу после немилих догађаја...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛУДНИЦА! Ево шта све Србија мора сад да уради да би стигла до финала Европског првенства у кошарци 2025!

ЛУДНИЦА! Ево шта све Србија мора сад да уради да би стигла до финала Европског првенства у кошарци 2025!

Европско првенство у кошарци, Евробаскет 2025, настављено је уз занимљиву утакмицу Србија - Турска, после чега је постало познато какав пут "орлове" селектора Светислава Пешића чека до жељеног финала.

03. 09. 2025. у 22:17

Коментари (0)

Зелена енергија за будућност