ИНЦИДЕНТИ ТОКОМ ПРОСЛАВЕ ТИТУЛЕ: Ухапшено девет особа у Ливерпулу

23. 07. 2020. у 15:33

БРИТАНСКА полиција ухапсила је девет особа након што су навијачи Ливерпула игнорисали позиве надлежних и окупили се испред стадиона Енфилд на прослави титуле.

ИНЦИДЕНТИ ТОКОМ ПРОСЛАВЕ ТИТУЛЕ: Ухапшено девет особа у Ливерпулу

Фото: Танјуг/Martin Rickett/PA via AP

Фудбалерима Ливерпула синоћ је уручен шампионски пехар Премијер лиге, по завршетку утакмице са Челсијем, а хиљаде навијача окупило се испред стадиона, у сред пандемије вируса корона.

Полиција је морала да изда налог за растеривање око 3.000 навијача, пренели су британски медији. Девет особа ухапшено је због сумње да су под дејством алкохола правили наред, за вожњу у пијаном стању и под дејством дроге, као и за напад.

Претходно је клуб апеловао на навијаче да се не окупљају због ризика од заразе корона вирусом и осудио окупљање испред Енфилда 25. јуна, када је титула освојена.

Полиција је захвалила већини навијача што су послушали савет и титулу прославили у својим домовима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за "непријатеља Украјине", а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

Помало невероватне вести стижу из Русије и Украјине, а тичу се српског спорта, односно спортиста и спортских радника.

23. 02. 2025. у 18:26

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МА, КАКВА НБА ЛИГА, ХОЋУ ДА ИГРАМ У СРБИЈИ! Звезда Русије изненадила многе