ЗВЕЗДА ОДУСТАЛА ОД ПОЈАЧАЊА: Новац је велики проблем

24. 07. 2020. у 09:40
ЦРВЕНА звезда се налази у великом проблему, нема новца за довођење нових појачања.
KAKVA POJACANJA PA TAKVIH BALVANA IMATE NA KLUPI KOLKO HOCETE A TO DA SE MALO KRADE OD KUPOVINE TO JE NEKA DRUGA STVAR JBG.
Stigli na naplatu svi transver promasaji iz prethodnih perioda. Najgore je to sto u CZ nisu svesni toga pa i dalje hoce tim putem, a u svemu tome Stankovic ce biti zrtva, ali ako on to prihavata onda nema tu sta da se komentarise.
@vojislav ilic - Govorio sam o Zvezdinoj propasti ,još kad je došao Milojević, jer sam uvidio da je uspješnost u vođenju tima imao da ima na raspolaganju što veće broju igrača, tako da je imao dvije postave igrača, pa i više. Uprava na čelu Terzić i (najveći Zvezdin promašaj) Mrkela je ,nestruno, Milojeviću udovoljavala, pa sad propast, nemogu se riješiti ovih fudbalera koji ništa neznaju o fudbalu, a primali su i primaju velike noce. Tu je propast Zvezda.
Ono što su pixi i lukić počeli ovi će da dovrše. Zadužiše i upropastiše klub. Strašno.
@Docaa - Baš fina ova Zvezdina "propast", tri titule sa 70 bodova više od Partizana, zatim tri puta u ligi šampiona , pa beg iz bankrota vraćeni dugovi... Malo li je!? Veze ti nemaš sa ovim, i bolje gledaj tvoje crno-belo dvorište.
Igrač se pravi godinama, da je bilo planskog pravljenja igrača sad ne bi imali problem ....
Ušli dva puta u L.Š. i uzimali bodove, prodali Radonjića, sve u svemu stigao vagon para! Nema za pojačanja!?!? Dajte dogovor, pola da se krade a pola ulaže a ne 95-5 % ! Hvala!
Moja Zvezda.Na cega je spala,zato mislim da je bolje da se u Srbiji pronadzu talenti,koje bi se u Zvezdi usavrsili i postali Igraci Evropskog formata. Ovo sa Dragovicem, ili ovim Nigerijancem u nikom slucaju takvih Uhljeba ima u Zvezdi i njih se pod hitno resit.Terzic i Mrkela kad vec prodaju Igrace onda daj Bre za neku Cenu,kad sam procitao za koji Sitnis je prodat Marko Marin to je smesno i to u S. Arabiju,gde novac ne igra ulogu ko kod nas.Zato Ceni sebe i drugi ce da te Cene.
Deki kada je dolazio u Zvezdu sa sobom je poveo još par "stručnjaka" talijana koji zadovoljno trljaju ruke jer se dobro uhlebili u Zvezdi. Sada Zvezda ima veoma mnogo igrača na platnom spisku a sve su to uglavnom prosečni igrači. Tvrdim da se isti kvalitet može da nađe i u Srbiji za daleko manje novaca nego što su plaćeni /i plaćaju se/ ovi osrednji fudbaleri koji zapravo tavore i mole boga da im prođe vreme. Za kvalitet takmičenja u ligi prvaka potrebni su igrači koji se prodaju za 8-10 miliona evra pa naviše.
Повезане вести

ЗВЕЗДИНА ТУЖНА НОЋ: Сент Гален губи титулу, а црвено-бели место носиоца у трећем колу квалификација за Лигу шампиона
СЕНТ Гален је изгубио трку за шампионску титулу у Швајцарској.
23. 07. 2020. у 09:44

ЗВЕЗДА СЕ ВРАТИЛА СА ДИВЧИБАРА: Следе два теста
НАЈТЕЖИ део припрема за нову сезону је одрађен.
22. 07. 2020. у 20:27

МИЛУНОВИЋ ОПТИМИСТА: Ради се напорно, бићемо спремни за старт сезоне
ФУДБАЛЕР Црвене звезде Немања Милуновић изјавио је да се напоран рад на припремама увек исплати и да ће екипа сигурно да буде спремна за старт сезоне.
22. 07. 2020. у 13:51

КРНЕТА НОВИ ФУДБАЛЕР ИНЂИЈЕ: Повратак бившег фудбалера Звезде у српски фудбал
НЕКАДАШЊИ фудбалер Црвене звезде Јован Крнета, члан шампионског тима из 2014. године, вратио се у српски фудбал и потписао за Инђију, саопштено је на сајту клуба.
22. 07. 2020. у 12:11

ПРИПРЕМНИ МЕЧЕВИ ИСТАКЛИ ЗВЕЗДИНУ БОЉКУ: Станковић тражи нападача
ШКРИПИ у нападу, непријатно, као кад се ломе табле стиропора и од тог звука вас подиђе језа.
21. 07. 2020. у 20:45

АРГЕНТИНАЦ СЕ ПРЕДОМИСЛИО: Гарсија неће у Расинг, жели да остане у Европи
КЛУБОВИ су све утаначили, али је играч одустао.
21. 07. 2020. у 18:45
Најновије из рубрике

ДА ВАМ СЕ ЗАВРТИ У ГЛАВИ! Откривено колико је Никола Јокић зарадио новца ове сезоне у НБА лиги
Денвер Нагетси доживели су убедљив пораз од Оклахома сити Тандера резултатом 125:93 у одлучујућој, седмој утакмици полуфинала Западне конференције.
19. 05. 2025. у 11:50

БУЛУТ НА НОВОМ ПОЧЕТКУ! Најбољи баскеташ свих времена осмислио занимљиву акцију
Душан Домовић Булут пре петнаестак година посејао је семе баскета 3x3 у Србији и потом кренуо у жетву трофеја.
19. 05. 2025. у 11:30

СТРЕЉАЈУ АМЕРИЧКОГ КОШАРКАША?! Ухапшен јер је имао "бомбоне" због којих му одмах следи смртна казна? Овако се брани да би остао жив!
Најновије вести из света кошарке су све само не класичне кошаркашке.
19. 05. 2025. у 11:21

"БИО САМ НЕРВОЗАН"! Шеј Гилџес-Александер у еуфорији после пласмана Оклахоме у финале Запада
Кошаркаш Оклахоме Шеј Гилџес-Александер изјавио је да је био веома нервозан пред утакмицу са Денвером и додао да су навијачи дали додатну енергију играчима Тандера да дођу до победе, преносе амерички медији.
19. 05. 2025. у 11:00

ВТА ЛИСТА: СРПКИЊЕ ПАДАЈУ АЛИ СЕ И ПРОБИЈАЈУ! Ига Швјонтек "напушта елиту"
Најновија ВТА листа прилично је занимљива.
19. 05. 2025. у 10:37
Коментари (9)