ЛЕРОЈ Сане (24) је изјавио да се не каје што је већ напустио Манчестер сити и тако пропустио прилику да се у августу бори за пехар Лиге шампиона.
Повезане вести
НЕЋЕ ДОБИТИ НОВУ ШАНСУ: Ширле напустио Дортмунд
Фудбалски клуб Борусија Дортмунд и играч Андре Ширле споразумно су раскинули уговор, годину дана пре истека, саопштио је данас тај бундеслигаш.
15. 07. 2020. у 19:07
БУНДЕСЛИГИ ПОЧИЊЕ 18. СЕПТЕМБРА: Завршница Лиге шампиона и репрезентација приоритет
Нова сезона у Бундеслиги почеће 18. септембра и трајаће до 22. маја 2021. године, саопштио је данас Фудбалски савез Немачке
10. 07. 2020. у 17:33
Најновије из рубрике
ЗВЕЗДА ИМА НОВОГ ПЛЕЈМЕЈКЕРА! Бивши саиграч Мицића званично на Малом Калемегдану!
Црвено-бели ангажовали доскорашњег члана Хапоела из Тел Авива.
24. 06. 2026. у 14:38
НОВАК ЂОКОВИЋ ШОКИРАО ОДЛУКОМ! И то пред Вимблдон!
Српски тенисер одлучио се на изненадан потез, пред учешће на егзебицији која ће послужити као припрема за трећи Гренд слем у сезони.
24. 06. 2026. у 14:16
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ДОВЕЛА СЛОВЕНЦА! Традиција настављена на Маракани!
Клуб из Љутице Богдана се не зауставља.
24. 06. 2026. у 13:46
ШТА КОЧИ ПОВРАТАК ЛЕДЕЈА У ПАРТИЗАН? Црно-бели морају да испуне ова два услова!
Један од њих делује изгледа нерешиво, али у Хумској не губе наду око довођења великог љубимца "гробара".
24. 06. 2026. у 13:28
У ЈЕДНОМ ДАНУ ДВЕ "БОМБЕ"! Звезда не стаје! После Џонса, Теодосић довео и бившег саиграча!
Црвено-бели довели кошаркаша са великим евролигашким искуством.
24. 06. 2026. у 12:40
Коментари (0)