ФУДБАЛЕР Пари Сен Жермена Килијан Мбапе угануо је скочни зглоб и могао би да пропусти утакмицу са Аталантом у Лиги шампиона.
Повезане вести

ФРАНЦУЗ НЕ МЕЊА СРЕДИНУ: Мбапе остаје у Пари Сен Жермену
ФУДБАЛЕР Пари Сен Жермена Килијан Мбапе рекао је да ће остати у том клубу још најмање годину дана.
22. 07. 2020. у 12:50

УЛТРАС ПАРИЗ ПРОКОЦКАО ПОВЕРЕЊЕ ПСЖ: Добили дозволу за повратак на стадион, а нису поштовали протокол
ПСЖ је направио пробу и дозволио својој навијачкој групи Ултрас Париз да присуствује припремној утакмици против Беверена.
20. 07. 2020. у 15:45

ПРВИ ПУТ СА НАВИЈАЧИМА: Улазнице распродате за пола сата, ПСЖ демолирао Авр
ПЛАНИРАНИ повратак на фудбалски терен Пари Сен Жермена и Авра (9:0) био је у најави много више од обичне пријатељске утакмице.
12. 07. 2020. у 21:02
Најновије из рубрике

ВЕЛИКИ ЈУБИЛЕЈ МИРКА ИВАНИЋА: Фудбалер црвено-белих одиграо 300. утакмицу у дресу Звезде
Фудбалер Црвене звезде Мирко Иванић одиграо је данас 300. утакмицу за "црвено-беле".
29. 06. 2025. у 21:54

"МИСЛИМ ДА ЈЕ ДАНАС ПРЕСУДИЛО ИСКУСТВО" Владан Милојевић након убедљивог пораза Звезде од Зенита
Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић изјавио је данас после пораза од Зенита у пријатељској утакмици у Сочију да је пресудило искуство руског клуба.
29. 06. 2025. у 21:24

ПАРТИЗАН ИЛИ ОЛИМПИЈАКОС? Агент Тајлера Дорсија открио где ће Американац наставити каријеру
Већ данима се пише по српским али и страним медијима да је Тајлер Дорси близу потписа за Партизан, али изгледа да од тога нема ништа.
29. 06. 2025. у 20:41

СКАНДАЛ: Отказано Европско првенство због Руса!
Откако је рат у Украјини избио почетком 2022, Русија је, када се о светским спортским вестима ради, била спомињана само као страна која трпи санкције због поменуте војне интервенције, баш као и Белорусија, њен најближи савезник. Иако се то полако мења у последње време, најновији пример дискриминације довео је до незапамћеног скандала.
29. 06. 2025. у 20:19

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ДЕКЛАСИРАНА У РУСИЈИ: Зенит напунио мрежу српског шампиона!
Зенит из Санкт Петербурга и Црвена звезда сада већ традиционално пред нову такмичарскку сезону састали су се у Русији, а та пријатељска утакмица окончана је уз резултат од 3:0 у корист руског вицешампиона.
29. 06. 2025. у 19:57
Коментари (0)