ВУЧИНИЋ О БОРБИ СА КОРОНОМ: Три дана сам провео у болници, уплашио ме вирус
БИВШИ репрезентативац Србије и Црне Горе Мирко Вучинић открио је да је завршио у болници због вируса корона.
Мирко Вучинић фото АП
Некадашњи голгетер Роме и Јувентуса у изјави за Коријере дело Спорт описао је колико тешко му је пао одлазак у болницу.
Вучинић, који је од осамостаљења одлучио да понесе капитенску траку Црне Горе, а пре пет година окончао је успешну каријеру, признао је да је био уплашен.
"Добио сам температуру 38,2 у Црној Гори. Темпаратура је касније пала, али сам радио тест и био је позитиван. Нисам то прихватио мирно, уплашио ме је вирус корона. Нисам имао озбиљне симптоне, али сам провео три дана у болници", рекао је Вучинић.
Потом је провео време у самоизолацији.
"За 12 дана сам радио нови тест и био сам негативан", осетио је олакшање "Гранде Мирко".
Вучинић најављује да ће ускоро ући у тренерске воде.
"Добићу право да тренирам у Серији Ц или будем помоћник у Серији А. Сви сазревамо, на терену сам био креативан, а на клупи морам да будем сталожен. Радим пуно на томе", додао је.
Препоручујемо
ЛАЈОВИЋ НАПРАВИО ПРОМЕНЕ У ТИМУ: Ево ко је нови тренер српског тенисера
20. 12. 2025. у 12:34
НЕ СМИРУЈЕ СЕ СИТУАЦИЈА У ПАРТИЗАНУ: Избила свађа између Паркера и Оцокољића?
20. 12. 2025. у 11:52
ЕРАКОВИЋ БИ МОГАО У ТУРСКУ: Бешикташ види Србина као решење проблема у одбрани
20. 12. 2025. у 11:13
ВЛАХОВИЋ ЗБОГ ПОВРЕДЕ ПРОПУШТА И РОМУ: "Вучица" има шансу да избије на друго место
ЈУВЕНТУС и Рома укрстиће копља у суботу увече у Торину, у директном дуелу екипа које имају јасну амбицију да сезону заврше међу прва четири тима Серије А. Тип вам је спремио анализу ове утакмице са предлозима наших типстера.
20. 12. 2025. у 10:06
СРБИЈА И АЛБАНИЈА ОДЛУЧУЈУ - ИДЕ ЛИ СРБИЈА НА ОЛИМПИЈАДУ? Тако је решено на светском нивоу...
Најновије вести из фудбала су више него занимљиве.
17. 12. 2025. у 15:11
Објављени ИНТИМНИ кадрови Меланије Трамп из КУПАТИЛА - и то ЗЛАТНОГ! Доналд је питао да ли је видела, она му одговорила (ВИДЕО)
МЕЛАНИЈА је беспрекорно стилизована – шешири, штикле, фризура – све је у складу са њеним хладним и контролисаним имиџом
19. 12. 2025. у 19:01
Коментари (0)