ПОЈАЧАЊЕ ИЗ БЕЛГИЈЕ: Ковачевић опет у Војводини
ДОСКОРАШЊИ фудбалер белгијског Кортријка Владимир Ковачевић (27) од данас је други пут члан Војводине (дошао као слободан играч), у којој је 2010. започео сениорску каријеру.

Фото: ФК Војводина
Ковачевић игра на позицији штопера. Прошао је Вошину омладинску школу, а после позајмица у Хајдуку из Куле и новосадском Пролетеру био је члан Спартака, из којег се 2016. вратио међу црвено-беле.
Захваљујући добрим играма, прешао је у белгијски Кортријк, чији је члан био пуне три и по године, с тим да је сезону 2018/2019. провео на позајмици у Шерифу из Тираспоља.
- Велика ми је част и задовољство што сам се вратио у своју кућу. Војводина је мој клуб, у којем сам поникао и направио прве кораке. Такође, велико ми је задовољство и због тога што ћу поново сарађивати са Ненадом Лалатовићем, који ми је трасирао фудбалски пут у Пролетеру и Војводини. Надам се да ће ове сезоне Куп остати у Новом Саду, а као један од највећих клубова на овим просторима, свакако ћемо покушати да обрадујемо наше навијаче и у првенству - рекао је Ковачевић, приликом потписивања двогодишњег уговора.
Препоручујемо

СЕЋАЊА СВЕЖА ТРИ ДЕЦЕНИЈЕ: Окупила се шампионска генерација омладинаца Војводине из 1990. године
11. 07. 2020. у 20:05 >> 23:14

СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!
ФУДБАЛСКИ спектакл какав приличи финалу, а не групној фази Лиге шампиона, очекује нас вечерас на "Монжуику" где ће Барселона од 21.00 угостити актуелног првака Европе, екипу Париз Сен Жермена.
01. 10. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
30. 09. 2025. у 12:50

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)