НИШТА ОД НАВИЈАЧА: Фудбалска сезона у Белгији почеће пред празним трибинама
НОВА фудбалска сезона у Белгији почеће пред празним трибинама због пандемије корона вируса, саопштила је данас тамошња лига и позвала навијаче да избегавају велика окупљања.

Фото: ЕПА
Оваква одлука лиге стигла је услед пораста броја заражених новим вирусом у Белгији што је и довело до новог заоштравања мера у тој земљи.
Лига је навела да том одлуком жели да "гарантује здравље свих у свету фудбала".
Белгијска лига је позвала навијаче да прате утакмице из својих домова или у оквиру такозваног "друштвеног балона" који је, према новим смерницама владе, ограничен на петоро људи.
"Само следећи најстроже мере можемо осигурати почетак фудбалске сезоне", саопштила је лига.
У последње три недеље у Белгији расте број заражених корона вирусом.
По последним подацима, број заражених се повећао за 69 одсто у периоду од 18. до 24. јула у односу на претходних седам дана, а просечно је 311 новозаражених на дневном нивоу.
Нова фудбалска сезона у Белгији почеће следећег викенда финалном утакмицом Купа. За трофеј у Купу ће се борити Бриж, који је проглашен за шампиона, и Антверпен.

КАКВА ДРАМА! Бацио тикет у ђубре, па схватио да је добитан! (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
26. 09. 2025. у 14:30

ДОНАЛД ТРАМП ШОКИРАО АМЕРИКАНЦЕ: Најавио нешто што нико није очекивао!
Најновије вести из Беле куће, после последњег обраћања Доналда Трампа, председника Сједињених Америчких Држава, изненадиле су јавност у тој земљи.
26. 09. 2025. у 19:19

МОГУЋА И ЗАТВОРСКА КАЗНА: Које санкције прете Лазићу - адвокат објаснио шта чека певача после саобраћајке
АДВОКАТ Бошко Журић детаљно је објаснио какве казне следују за оно што је урадио певач Дарко Лазић.
26. 09. 2025. у 12:39
Коментари (0)