У КАКВОМ СВЕТУ ВИ ЖИВИТЕ? Салихамиџић "полудео" на Алабу и Захавија када су му рекли захтеве за нови уговор с Бајерном
ДИРЕКТОР Бајерна Хасан Салихамиџић обавио је разговор о новом уговору са аустријским фудбалером Давидом Алабом, али он није трајао дуго и завршен је после само неколико размењених реченица.
Фото: ЕПА
Сјајни фудбалер има још годину дана уговора са баварским великаном, има жељу да продужи сарадњу, али је затражио плату од 20 милиона евра годишње.
Његов агент Пини Захави саопштио је ову цифру на састанку са Салихамиџићем, а Хасан је дословно полудео.
- У каквом свету ви живите? Зар заиста верујете у то што говорите - питао је љутити Салихамиџић агента Захавија пошто му је овај саопштио цифру коју његов клијент жели.
Ту је, према тврдњама "Билда", сва прича завршена. Није се више ниједна реч проговорила о новцу, али ни о продужетку сарадње, па неће бити никакво чудо ако Алаба већ наредне сезоне заигра у другом клубу.
Препоручујемо
ЈУНАЈТЕД ПРАВИ ТИМ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Разочарани Хрват стиже код Матића на "Олд Трафорд"?
28. 07. 2020. у 09:10
НЕВЕРОВАТНА ОДЛУКА РУМУНА: Потписао за Динамо, па дао отказ после четири дана!
27. 07. 2020. у 16:08
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)