КАТАЛОНЦИ У ПРОБЛЕМУ: Барселона и Наполи не играју на Камп Ноу?

РЕВАНШ утакмица осмине финала Лиге шампиона између фудбалера Барселоне и Наполија могла би да буде измештена са стадиона Камп Ноу због страха од заразе корона вирусом, пренели су данас шпански медији.

КАТАЛОНЦИ У ПРОБЛЕМУ: Барселона и Наполи не играју на Камп Ноу?

Детаљ са првог меча Наполи - Барселона фото АП

Утакмица би требало да се игра 8. августа на Камп Ноу у Барселони, али је у том региону забележен пораст случајева заразе корона вирусом.

Каталонски радио РАЦ1 пренео је да би због тога утакмица могла да се одигра на неком другом стадиону. Како се наводи, Европска фудбалска унија (Уефа) је контактирала надлежне у Каталонији око здравствене ситуације како би се осигурала безбедност свих учесника.

Стадиони Гимараеша и Порта у Португалу су спремни да преузму организацију те утакмице ако буде потребно, али шпански медији навели су да се очекује да ће утакмица ипак бити одиграна у Барселони.

У првој утакмици у Напуљу, Наполи и Барселона одиграли су нерешено 1:1.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.

23. 06. 2026. у 06:30

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

Отац Јован: Људи нису имали деце дуго, после молитве овде бог их је удостојио да добију потомство