ЛАЛАТОВИЋ ПОСЛЕ ТСЦ-а: Ово је дерби севера велике наше Србије
ТРЕНЕР фудбалера Војводине Ненад Лалатовић после утакмице против ТСЦ-а у Сенти (2:2) емотивно је одговорио на провокацију једне навијачке групе домаћина, поруком да је меч био дерби севера велике наше Србије.

Фото: Н.Параушић
Једна навијачка група ТСЦ-а, који је из Бачке Тополе где махом живе припадници мађарске мањине, током дана је на Фејсбуку овај меч назвала "дербијем југа" са алузијом на велику Мађарску.
- Морају сви да знају - због свих актера овде, па и свих осталих у целој Србији. Ово није био дерби не знам какав и ово није био дерби да је био српски дерби - да се то једном зна, ово је био дерби севера Србије, велике наше Србије, највеће на свету, и то мора да се зна. У Србији се игра српски дерби и не може да се игра другачији дерби. Данас се играо српски дерби, дерби великог севера Србије, велике Војводине", емотивно је рекао Лалатовић после утакмице за телевизију "Арена спорт".
Препоручујемо

КАО ДА ЈЕ ЗВЕЗДА: За Милошевића у Србији нема тежег противника од Напретка
31. 07. 2020. у 22:55

ДЕЈАН СТАНКОВИЋ ТРАЖИ СТРПЉЕЊЕ: Звезда на премијери дочекује Нови Пазар
31. 07. 2020. у 22:47

ВЛАХОВИЋ ЗА ПРЕКИД ЈУВЕОВЕ ЦРНЕ СЕРИЈЕ: Реал Мадрид је у одличном ритму, а низ победа код куће улива страх у кости свим противницима
Реал Мадрид и Јувентус састају се у великом европском класику који увек носи посебну тежину, без обзира на форму или тренутни положај у групи.
22. 10. 2025. у 08:34

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић једонео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03 >> 21:47

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (5)