ПОЈАЧАЊЕ НА "КРОВУ": Вождовац откупио Ивана Милосављевића од Партизана
НОВИ играчи у редовима "змајева".
Фото: ФК Вождовац
Фудбалски клуб Вождовац потписао је уговор на четири године са Иваном Милосављевићем, који је до сада био на позајмици из Партизана.
- Срећан сам што постајем део овако организованог клуба који има највише амбиције. За протеклих шест месеци могао сам да се уверим у то како функционише клуб као Вождовац и ово је место на којем видим своју будућност. Екипа је млада, имамо много жеље да квалитетно радимо и напредујемо и нема сумње да нас чекају велике ствари са Вождовцем. Сви смо спремни да се максимално посветимо циљу који смо поставили испред себе на почетку сезоне - рекао је Милосављевић за сајт Вождовца.
Милосављевић је у јануару дошао у Вождовац и у протекој сезони је наступио четири пута, уз један погодак против Мачве.
Он фудбалер рођен 2000. године поникао је у Партизану, а пре Вождовца је наступао за Телеоптик.
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)