ТРЕНЕР НАПРЕТКА ЉУТ ЗБОГ ПЕНАЛА: Катастрофа, жао ми је мојих момака

Бета

01. 08. 2020. у 20:54

ТРЕНЕР фудбалера Напретка Драган Ивановић није био задовољан суђењем на данашњем мечу његовог тима и Партизана и упитао зашто су црно-белима потреби поклони.

- Благо речено катастрофа. Због чега ово? Коме треба овакав неки поклон? Због чега Партизану треба ово -рекао је Ивановић за Арену спорт после утакмице.

Фудбалери Напретка изгубили су данас на свом терену од Партизана са 3:1, у утакмици првог кола Супер лиге Србије.

Напредак је повео у финишу првог полувремена, али су црно-бели у наставку преокренули резултат. Прво је изједначио Лазар Марковић у 46. минуту, а преокренуо је поготком Бибраса Натха у 85. минуту из једанаестерца.

- Жао ми је мојих момака. Не рачунам овај трећи примљен гол... Није ми јасно... Чему све ово? Кажем, жао ми је мојих играча и Фудбалског клуба Напредак - рекао је Ивановић и додао да прве прогнозе око голмана Живковића нису добре и да делује да је сломљена нога.

Фудбалери Напретка у наредном колу гостују Јавору.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45