ТРЕНЕР НАПРЕТКА ЉУТ ЗБОГ ПЕНАЛА: Катастрофа, жао ми је мојих момака

01. 08. 2020. у 20:54

ТРЕНЕР фудбалера Напретка Драган Ивановић није био задовољан суђењем на данашњем мечу његовог тима и Партизана и упитао зашто су црно-белима потреби поклони.

ТРЕНЕР НАПРЕТКА ЉУТ ЗБОГ ПЕНАЛА: Катастрофа, жао ми је мојих момака

Фото: Н. Параушић

- Благо речено катастрофа. Због чега ово? Коме треба овакав неки поклон? Због чега Партизану треба ово -рекао је Ивановић за Арену спорт после утакмице.

Фудбалери Напретка изгубили су данас на свом терену од Партизана са 3:1, у утакмици првог кола Супер лиге Србије.

Напредак је повео у финишу првог полувремена, али су црно-бели у наставку преокренули резултат. Прво је изједначио Лазар Марковић у 46. минуту, а преокренуо је поготком Бибраса Натха у 85. минуту из једанаестерца.

- Жао ми је мојих момака. Не рачунам овај трећи примљен гол... Није ми јасно... Чему све ово? Кажем, жао ми је мојих играча и Фудбалског клуба Напредак - рекао је Ивановић и додао да прве прогнозе око голмана Живковића нису добре и да делује да је сломљена нога.

Фудбалери Напретка у наредном колу гостују Јавору.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БОРБА ЗА ВЕМБЛИ: Први чин великог лондонског дербија у полуфиналу Лига купа

БОРБА ЗА "ВЕМБЛИ": Први чин великог лондонског дербија у полуфиналу Лига купа

ПОСЛЕ убедљивих победа у ФА купу током викенда, Челси и Арсенал се састају у првом мечу полуфинала ЕФЛ купа на "Стамфорд бриџу", у дуелу који носи велику тежину за обе стране. "Плавци" траже стабилност и повратак на велику сцену, док "тобџије" виде ово такмичење као реалну шансу за трофеј који им годинама измиче.

14. 01. 2026. у 07:30 >> 01:22

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (9)

ХРВАТИ ТУЖИЛИ СНЕЖАНУ: Певачица им узвратила -Не желим да се бавим безвезњаковићима