ЛАМПАРД НАДОМАК ЦИЉА: Хаверц све ближи Челсију
МОГЛИ би "плавци" врло брзо да добију огромно појачање.

Фото: EPA-EFE/SASCHA STEINBACH
Каи Хаверц (21), млади немачки фудбалер, све је ближи Челсију, истичу медији у Немачкој. Детаљи трансфера су договорени, вредност је око 80 милина евра.
Посао би већ био озваничен да Бајер нема игра у Лиги Европе, где ће клуб из Леверкузена рачунати на Хаверца. У овој сезони млади Немац је дао 17 голова на 43 утакмицре за Бајер.
Препоручујемо

ЖЕЛИ У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ: Хаверц тренира са Леверкузеном, али жели да пређе у Челси
24. 07. 2020. у 21:52

РЕКОРД "ТОБЏИЈА" У ФА КУПУ: Обамејанг са два гола срушио Челси и донео пехар Арсеналу
01. 08. 2020. у 21:06

ЛАМПАРД И ГВАРДИОЛА ИМАЈУ ИСТИ УКУС: Челси и Сити желе Хименеса из Атлетико Мадрида
31. 07. 2020. у 19:40

НИШТА ОД ВЕЛИКИХ ПЛАНОВА: Богаташи из Саудијске Арабије одустали од куповине Њукасла
31. 07. 2020. у 11:08

БРАЗИЛ ВЕЋ ИМА ЈЕДНОГ ЧЕТВРТФИНАЛИСТУ: Палмеирас је боqе пласиран у Серији А, али не иде му у последње време против Ботафога
У свебразилском дербију осмине финала светског клупског првенства састаће се Палмеирас и Ботафого.
28. 06. 2025. у 08:00 >> 23:04

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)