ПОКЕТИНО ТРАЖИ ПОСАО: Отворен сам за нове изазове, прихватићу прави пројекат

02. 08. 2020. у 14:45

ЧЕКА праву понуду док одмара.

ПОКЕТИНО ТРАЖИ ПОСАО: Отворен сам за нове изазове, прихватићу прави пројекат

Фото: EPA-EFE/WILL OLIVER

Аргентински фудбалски стручњак Маурисио Покетино изјавио је да је заинтересован за нови изазов и изван енглеске Премијер лиге.

- Премијер лига има комерцијалне предности, али Ла Лига, Сериjе А, Лига 1 и Бундеслига су такође моћне. Одговара ми енглеска лига, али сам отворен и за нове изазове, за рад који би ме могао учинити бољим тренером. Људи се понашају као да тренери желе пројект, али је истина да желимо пронаћи клуб и председника чије нас идеје постепено воде до успеха. Кад та прилика дође, прихватићу је - рекао је Покетино за шпански лист "Ел Паис".

Бивши менаџер Тотенхма дуго је повезиван са Јувентусом, а Аргентинац је без ангажмана од новембра 2019. године када је добио отказ после пет сезона у лондонском клубу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИЋЕ ГОЛОВА НА СЕНТ ЏЕЈМСИСУ: Њукасл мора напасти грађане ако мисли да се поново нађе у финалу

БИЋЕ ГОЛОВА НА "СЕНТ ЏЕЈМСИСУ": Њукасл мора напасти "грађане" ако мисли да се поново нађе у финалу

ЊУКАСЛ и Манчестер сити укрстиће копља вечерас на "Сент Џејмсис парку" у првом мечу полуфинала ЕФЛ купа. Ово је обрачун актуелног освајача и клуба који жели да врати трофеј у своје витрине после неколико година паузе, тако да би требали гледати сјајан полуфинални двомеч.

13. 01. 2026. у 06:30

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

ЖЕЉКО СКРХАН: Када одем у Мостар, обилазим само гробове