САРИ ПОТРОШИО КРЕДИТ: Јувентус почео преговоре с новим тренером
ФУДБАЛЕРИ Јувентуса победили су у петак увече у Торину Лион (2:1) у реваншу осмине финала Лиге шампиона, али им то није било довољно да прођу даље.

ЕПА
Француски тим је због гола постигнутог у гостима отишао у четвртфинале елитног такмичења, док је "стара дама" и другу годину по доласку Кристијана Роналда остала далеко од европског трона, који је већ дуго највећа жеља челника Јувентуса.
После синоћњег меча на великом удару критика нашао се тренер Маурицио Сари, којем је утакмица против Лиона, барем према писању појединих италијанских медија, последња на клупи тамношњег шампиона.
"Спорт Италија" је објавила сазнања о томе да су челници Јувентуса већ одлучили да уруче отказ Сарију, али да ће то званично потврдити тек када пронађу замену за њега. На листи кандидата налази се неколико имена, а прва жеља је Маурисио Покетино.
Наводно, италијански клуб је већ контактирао аргентинског стратега, који је без посла више од пола године, после разлаза са Тотенхемом.
Препоручујемо

ЛИГА ШАМПИОНА: Лион шокирао Јувентус, Варан помогао Ситију (ВИДЕО)
07. 08. 2020. у 20:10 >> 23:07

САРИ НИЈЕ ЗАБРИНУТ: Не мислим да ће ми меч са Лионом бити последњи на клупи Јувентуса
06. 08. 2020. у 22:08

УКРАЛИ СУ МИ ДВЕ ТИТУЛЕ: Буфон открио због чега је било важно да се врати у Јувентус
28. 07. 2020. у 12:22

ВЛАХОВИЋ ЗА ПРЕКИД ЈУВЕОВЕ ЦРНЕ СЕРИЈЕ: Реал Мадрид је у одличном ритму, а низ победа код куће улива страх у кости свим противницима
Реал Мадрид и Јувентус састају се у великом европском класику који увек носи посебну тежину, без обзира на форму или тренутни положај у групи.
22. 10. 2025. у 08:34

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић једонео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03 >> 21:47

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)