ОДЛАЗАК СА МАРАКАНЕ: Звезди 300.000 евра за везисту

ВЕЗИСТА Црвене звезде, Бранко Јовичић ће по други пут у каријери заиграти у Русији.

ОДЛАЗАК СА МАРАКАНЕ: Звезди 300.000 евра за везисту

Foto AP

Борбени фудбалер стадион "Рајко Митић" напушта после три године, а његова наредна станица ће бити Урал, преноси "Спортски журнал".

Црвена звезда би наиме овог тренсфера требало да заради 300.000 евра. Јовичић је претходно у Русији наступао са великим успехом за Амкар пуне три сезоне.

Осим за београдске црвено-беле 27-годишњи везиста је играо и за чачански Борац. Њему уговор са Звездом истиче у јуну 2021. године и ово је очигледно добра прилика да га шампион Србије прода.

(Спортски журнал)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.

23. 06. 2026. у 06:30

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

Први снимци са места убиства Дарка Весковића званог Прика