ЗЕМЉАК ОДВРАЋА МЕСИЈА: Не иди у Енглеску, тамо туку
АКО се одлучи на одлазак из Барселоне, Лео Меси ће моћи да покаже прстом на једну од три дестинације - Манчестер, Париз, Милан, спакује кофере и напусти клуб у којем је од 12. године.

Фото ЕПА
Звучи невероватно да би аргентински чаробњак могао да напусти стадион "Камп ноу", али ако му је заиста прекипело и одлучи се на тако нешто, прва места у реду за његов потпис ће заузети Манчестер сити, ПСЖ и Интер.
Што се тиче италијанског тима, прича је била актуелна и овог лета, Леов отац је виђен у Милану, и јасно је да би кинески власници радо видели Аргентинца у тиму. Када су Парижани у питању, новац никада није споран, мада постоје индиције да би Нејмар могао да се врати у Барсу, па нема дилеме да би Меси поново играо са старим пријатељем.
У Ситију би имао прилику да поново сарађује са Гвардиолом али земљак, нападач Гонзало Игуаин, поучен шестомесечним искуством у Премијер лиги, одвраћа Месија од одласка у Манчестер.
- Енглеска лига је ужасно тешка и компликована. За почетак, штопери су грађени као ормари и само млате, а судије ништа не суде. Ја се нисам могао адаптирати шест месеци и та лига нема везе са шпанском. Лео игра фудбал на другом нивоу и не знам како би на њега то утицало, али не би му било лако - саветује Игуаин сународника.
Препоручујемо

КОРОНА МУЧИ КАЉАРИ: Одложен почетак припрема због позитивних на Ковид-19
19. 08. 2020. у 19:21

КОЛЕР ПАКУЈЕ КОФЕРЕ: Базел тражи новог тренера по завршетку националног Купа
19. 08. 2020. у 18:40

ОХРАБРУЈУЋЕ ВЕСТИ ИЗ НИОНА: УЕФА планира навијаче на утакмици Суперкупа у Будимпешти
19. 08. 2020. у 17:33

ПОСЛЕ ТРЕНЕРА СТИГАО И ДИРЕКТОР: Барса промовисала Абидаловог наследника
19. 08. 2020. у 17:22

БРАЗИЛ ВЕЋ ИМА ЈЕДНОГ ЧЕТВРТФИНАЛИСТУ: Палмеирас је боqе пласиран у Серији А, али не иде му у последње време против Ботафога
У свебразилском дербију осмине финала светског клупског првенства састаће се Палмеирас и Ботафого.
28. 06. 2025. у 08:00 >> 23:04

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Легендарна Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а сада је откривено - ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
29. 06. 2025. у 12:13

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)