МИТАР ДОБИО НОВОГ САИГРАЧА: Фулам довео играча којем је због неправилног срчаног ритма зимус пропао трансфер у Милан
ДОСАДАШЊИ фудбалер Вигана Ентони Робинсон потписао је данас уговор са Фуламом.

Фото: ЕПА
Робинсон је потписао четворогодишњи уговор са новим премијерлигашем. Детаљи трансфера нису саопштени.
Британски медији су Робинсона повезивали са бројним клубовима из Премијер лиге, међу којима је био и његов први клуб, Евертон.
Робинсон је у јануару требало да пређе у Милан, али је тај трансфер пропао када је на лекарским прегледима утврђен неправилан срчани ритам. Тај проблем је касније решен аблацијом.

"ДЕЛФИНИ" ПЛИВАЈУ КА ЗЛАТУ: Србија руши највећег ривала и иде у финале Светског првенства
РЕПРЕЗЕНТАТИВЦИ Србије пласирали су се у полуфинале Светског првенства, а данас их очекује тежак задатак.
22. 07. 2025. у 08:40

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Београда
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
22. 07. 2025. у 12:27

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)