ОВОГОДИШЊА УЕФА ТАБЕЛА: Између Звезде и Партизана само Малме

21. 08. 2020. у 15:19

НА најновијој УЕФА табели на основу коефицијената зарађених у песледњих пет сезона, од српских клубова, најбоље је пласирана Црвена звезда.

ОВОГОДИШЊА УЕФА ТАБЕЛА: Између Звезде и Партизана само Малме

Фото: Лого

Црвено бели су на 65. позицији, а само два места испод налази се њен вечити ривал Партизан.

Екипа са “Маракане” сакупила је 22.750 бодова, док Малме који се налази између вечитих српски ривала има 750 бодова мање баш као и Партизан (22.000).

Иза Звезде и Партизана су Сент Етјен, Рапид, Лестер... Некадашни европски великан Милан налази се на далеком 81. месту са 19.000 бодова.

На првом месту је Бајерн Минхен са 134.000 бодова, који игра финале Лиге шампиона против ПСЖ (седмопласирани на овој листи). Други је Реал Мадрид који има исто бодова као и немачки клуб, следи га Барселона (128.000), па Атлетико Мадрид (127.000). Јувентус (117.000) је пета екипа, а Манчестер сити шеста са 116.000 бодова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈОКИЋ ЈЕ ПРОВАЛИО ОКЛАХОМУ! Српски ас зна како да нападне одбрану Тандера и избори седму утакмицу

ЈОКИЋ ЈЕ "ПРОВАЛИО" ОКЛАХОМУ! Српски ас зна како да нападне одбрану Тандера и избори седму утакмицу

ДЕНВЕР се налази пред испадањем и потребно му је да Јокић доминира на вечерашњем сусрету како би изборио мајсторицу са Оклахомом у полуфиналу Западне конференције (2.30).

15. 05. 2025. у 11:38

ПРЕМЕШТЕНИ БАТИНИ ПОСМРТНИ ОСТАЦИ: Није више у Алеји - остварила му се велика жеља, ево ГДЕ сада почива

ПРЕМЕШТЕНИ БАТИНИ ПОСМРТНИ ОСТАЦИ: Није више у Алеји - остварила му се велика жеља, ево ГДЕ сада почива

ВЕЛИМИР Бата Живојиновић био је један од највећих глумаца на просторима некадашње Југославије. Многи су га поштовали и ван Србије. Добитник је бројних признања, многим младим глумцима је био узор.

15. 05. 2025. у 12:10

Коментари (0)

Стрес у глави - надутост у стомаку: Веза коју не треба занемарити