ГВАРДИОЛА КВАРИ ПОСАО БАРСИ: Сити нуди 90 милиона за Аргентинца

Часлав Вуковић

22. 08. 2020. у 15:52

МАНЧЕСТЕР сити жели да појача напад за наредну сезону. Мета "грађана" је играч Интера Лаутаро Мартинез.

ГВАРДИОЛА КВАРИ ПОСАО БАРСИ: Сити нуди 90 милиона за Аргентинца

ФОТО: АП

Вицешампион Енглеске је спреман да издвоји 90 милиона евра за довођење фудбалера који је данас напунио 23 године.

Ипак, како ствари стоје то неће бити довољно, јер је клаузула за нападача "нероазура" 111 милиона евра, па ће Сити по свему судећи морати да појача понуду.

Мартинез је и жеља Барселоне, али преговори између Каталонаца и Интера су стопирани пошто шпански клуб није спреман да плати oнолико колико захтева тим са "Ђузепе Меаце".

Клуб са "Етихада" жели то да искористи, а наводно је и Пеп Гвардиола дао сагласност да још један Аргентинац буде у нападу Ситија.

Шпански стручњак тренутно у нападу рачуна на двојац Серхио Агуеро - Габријел Жесус.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АКО ДОБИЈЕМ МАКСИМАЛУ КУПИЋУ ТИ БМВ! Нестварне кладионичарске приче Милана Ђурице (ВИДЕО)

АКО ДОБИЈЕМ МАКСИМАЛУ КУПИЋУ ТИ БМВ! Нестварне кладионичарске приче Милана Ђурице (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

30. 06. 2025. у 14:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН АКЦИЈЕ ЗА КЛИМУ: Најтоплија година до сада