ФЕНОМЕНАЛНИ ЛУКА ДОНЧИЋ НЕ СТАЈЕ: Трипл-дабл и тројка Словенца за победу Даласа (ВИДЕО)

Танјуг

24. 08. 2020. у 08:37

ТРОЈКОМ феноменалног Луке Дончића, у последњој секунди са девет метара, кошаркаши Далас Маверикса савладали су Лос Анђелес Клиперсе.

Победник је одлучен после продужетка, када је славио са 135:133 и изједначио скор на 2:2 у првом кругу плеј офа НБА лиге.

Дончић је пружио још једну брилијантну партију и остварио сјајан трипл дабл - 43 поена, 17 скокова и 13 асистенција за 46 минута у игри.

Далас је био ослабљен неиграњем повређеног центра Кристапса Порзингиса, а српски репрезентативац Бобан Марјановић је на паркету провео 16 минута, постигао 10 кошева и имао седам скокова.

Код ЛА Клиперса истакли су се Лу Вилијамс са 36 и Кавај Ленард са 32 коша, док је Пол Џорџ за 47 минута у игри постигао само девет.

Следећи, пети меч, на програму је у уторак.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са великом залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45