КЛУБОВИ КАЖЊЕНИ: У касу ФСС се слило 1,5 милиона

Часлав Вуковић

29. 08. 2020. у 09:23

НАШИ највећи клубови, Црвена звезда, Партизан и Војводина, уплатиће у касу ФС Србије скоро 1,5 милиона динара (око 13.000 евра) јер су у саопштењима непримерено коментарисали одлуке арбитара, а било је и других, кажњивих вербалних деликата.

КЛУБОВИ КАЖЊЕНИ: У касу ФСС се слило 1,5 милиона

ФОТО: М. Вукадиновић

Црвено-бели имају обавезу да плате 600.000 динара због провокативно написаног саопштења у коме се тражило од ФСС да најстроже казни Данила Грујића јер је досудио, по њиховом мишљењу, непостојећи пенал за Партизан против Напретка у Крушевцу.

Уследила је реакција са потписом потпредседника црно-белих Владимира Вулетића које ће, по тумачењу Дисциплинске комисије, због "клевета" и "ширења неистина" коштати црно-беле 500.000 динара.

Војводина се нашла на тапету јер је после ремија са ТСЦ затражила изузеће судије Новака Симовића. Дисциплинци су поручили "лалама" да се тако не разговара са судијама и казнили их са 300.000 динара.

Кажњен је и Златибор са 150.000 динара због искључења тренера Предрага Ристановића после клинча са арбитром Ђорђем Максимовићем.

Такође, против прволигаша Слоге покренут је поступак јер је на трибинама у Краљеву на мечу са Кабелом било 250 људи, а то је у супротности са мерама против пандемије вируса корона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на Стамфорд бриџу могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги

ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на "Стамфорд бриџу" могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги

СТРЕСНА сезона"певаца" требала би имати "срећан" крај, а опстанак би могли да обезбеде против једног од највећих ривала, Челсија, који ће их угостити од 21.15 на "Стамфорд бриџу".

19. 05. 2026. у 07:30

Коментари (2)

ЦИЉ - ЕПС ДОМИНАНТАН И ПРОИЗВОЂАЧ И СНАБДЕВАЧ: Душан Живковић, генерални директор ЕПС, на Београдском енергетском форуму