ЧУКАРИЧКИ ПРЕКИНУО СЕРИЈУ ПОБЕДА: Без голова у Горњем Милановцу
УТАКМИЦА шестог кола Линлонг Суперлиге Србије између Металца и Чукаричког одиграна у Горњем Милановцу завршена је најнепопуларнијим резултатом - 0:0.

Фото: ЕПА
Прво полувреме је било изједначено и обе екипе су имале по неколико прилика, али пут до мреже није пронађен.
Других 45 минута прошло је у нешто дефанзивнијој игри домаћина, који је био задовољан бодом. "Брђани" нису успели да крунишу голом теренску иницијативу, па је меч окончан без голова.
Чукарички је после три везане победе уписао реми, али ће бар до сутра остати на другој позицији на табели. Металац је тренутно 11. на табели и три меча не зна за пораз.
У првом мечу овог кола Инђија је савладала Јавор са 3:2.
СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ, 6. КОЛО
Петак
Инђија – Јавор 3:2 (1:0)
(Алексић 8, Димитров 56 (п), Бастајић 82 – Луковић 67, Јевтић 75)
Металац – Чукарички 0:0
Субота
17:00 Рад – Напредак
19:30 Бачка – Вождовац
19:30 Нови Пазар – Радник
19:30 Раднички Ниш – Пролетер
19:30 Златибор – Младост
Недеља
18:45 Војводина – Партизан Foto: Printskrin
20:00 Мачва – Спартак
21:00 Црвена звезда – ТСЦ

ПОДЕЛА БОДОВА У "ГРАДУ ЉУБАВИ": Реми је по мери оба вечерашња ривала
ПОСЛЕДЊИ меч данашњег програма Серије А одиграће Верона и Каљари који се састају на "Бентегодију" од 20 часова и 45 минута.
28. 04. 2025. у 12:22

ЦЕО ДЕНВЕР У ШОКУ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ! Звезда клуба није знала правила, сад сви стрепе од одлуке НБА лиге!
Никола Јокић је обично тај који шокира светску кошаркашку јавност због оног што ради у дресу Денвер нагетса, али је после невероватног НБА меча у Лос Анђелесу клуб из Колорада шокиран једним детаљем везаним за Србиновог чувеног саиграча.
27. 04. 2025. у 12:33

НИ ЛАУШ НИЈЕ ПРИМЕТИО ДО КРАЈА СНИМАЊА: Најлуђа грешка из "Боја на Косову"
ЛАУШЕВИЋ је о снимању филма "Бој на Косову" писао у књизи "Година прође, дан никад".
28. 04. 2025. у 10:32
Коментари (0)