ПОБЕДИО И РАД: "Грађевинари" после преокрета савладали Напредак

Новости онлине

29. 08. 2020. у 19:20

ВИШЕ нема екипе без бодова у Суперлиги Србије, пошто је Рад на свом терену савладао Напредак са 3:1 после преокрета у шестом колу.

ПОБЕДИО И РАД: Грађевинари после преокрета савладали Напредак

Ипак, није добро почело по "грађевинаре". Гости су повели у 25. минуту преко Стевића и вероватно тада су сви навијачи Рада помислили да је на помолу још један неуспех њихових љубимаца, али то се није десило.

Домаћин је успео да изједначи до одласка на одмор, када је Јовановић реализовао пенал.

У другом полувремену Рад је постигао још два гола. Прво је то урадио Новаковић у 50, а потом и Трнинић у 62. минуту.

Сада обе екипе имају по три бода и судећи по почетку сезоне очекује их борба за опстанак.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ, 6. КОЛО

Петак

Инђија – Јавор 3:2 (1:0)

(Алексић 8, Димитров 56 (п), Бастајић 82 – Луковић 67, Јевтић 75)
Металац – Чукарички 0:0

Субота

Рад – Напредак 3:1 (1:1)

(Јовановић 42 пен, Новаковић 50, Трнинић 62 - Стевић 25)

21:00 Црвена звезда – ТСЦ

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са великом залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45

ШТА ЋЕ РЕЋИ НОВАК ЂОКОВИЋ КАД ИХ ВИДИ? Овако су аустралијски пливачи дошли у Париз на Олимпијске игре (ВИДЕО)

Пливачка репрезентација Аустралије стигла је у Париз, како би се адаптирала и на временску зону и климатске услове пред почетак Олимпијских игара, а тај долазак - многима је привукао пажњу.

15. 07. 2024. у 15:44