ДИЛЕМЕ НИЈЕ БИЛО: Фудбалер Бајерна најбољи играч Бундеслиге
ФУДБАЛЕР Бајерна Роберт Левандовски проглашен је за најбољег играча Бундеслиге у прошлој сезони по избору новинара.
Фото: Танјуг/AP Photo/Matthias Schrader
Ову информацију је пренео минхенски клуб, а гласање је организовао Магазин "Кикер". Сјајни нападач је добио чак 276 гласова.
Иза репрезентативца Пољске су остали његови саиграчи Томас Милер са 54 и Џошуа Кимих са 49 гласова.
Оваква одлука није изненђујућа с обзиром на то да је Леванодвски имао нестварну сезону.
Он је са Бајерном освојио три титуле - Бундеслигу, Куп Немачке и Лигу шамиона, а у свим такмичењима је постигао 55 голова.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЛА ЛИГА ИЗДАЛА САОПШТЕЊЕ: Ево да ли Меси може да оде из Барселоне као слободан играч
30. 08. 2020. у 16:37
ФИНАЛЕ ЛИГЕ ЕВРОПЕ: Пета титула за Емерија или историјски првенац Фрајбурга?
Велико финале Лиге Европе игра се вечерас на "Бешикташ парку" где ће снаге одмерити Астон вила и Фрајбург (21.00). Енглески тим улази у меч као фаворит, али нема сумње да ће немачки аутсајдер учинити све што може да направи највећи успех у историји клуба.
20. 05. 2026. у 06:30
ЗАПАД ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ово су се управо договорили Владимир Путин и Си Ђинпинг после отворене претње напада на територију Русије
Најновије вести којима су заједнички именитељи Русија и Кина десиле су се захваљујући састанку председника те две државе. А управо у Кини, у Пекингу, данас су о многим темама разговарали Си Ђинпинг и Владимир Путин.
20. 05. 2026. у 18:14
ПОРЕКЛО ВОЈИНА ЋЕТКОВИЋА Рођен у Крушевцу, а корени му нису из Србије: "Никада се нисам одрицао дедова и прадедова - поносан сам"
"ЈЕСАМ, поносан сам на своје порекло."
20. 05. 2026. у 16:57
Коментари (1)