ФИЛИПОВИЋ ПРОВЕО НОЋ У УРГЕНТНОМ ЦЕНТРУ: Епилог дивљачког старта Боаћија над голманом ТСЦ-а
ЦРВЕНА звезда је у недељу убедљиво победила ТСЦ (5:0), а тај сусрет је између осталог обележила и повреда голмана гостујућег тима Ненада Филиповића
Фото архива ВН
Брат супруге чувара мреже црвено-белих Милана Борјана добио је "ђон" у стомак током једног дуела. Ричмонд Боаћи је желео да захвати лопту, а у тој намери је ударио Филиповића.
Поуздани голман ТСЦ-а је провео бесану ноћ у београдском Ургентном центру.
- Задржан сам због снимања и испитивања, богу хвала да нема прелома ребара већ само контузије, подливе и хематоме на мишићном делу стомака и груди. Добро сам прошао... како је могло да буде, каже Филиповић за “Журнал”.
Првенствена пауза је добродошла, уочи квалификационог меча за Лигу Европе са Стеауом.
- Тежак је противник, вицешампион Румуније – сматра Филиповић. - Добро је што играмо код куће, отуд оптимистично гледам на пролаз у следећу рунду.
Препоручујемо
КАТАИ ПОСЛЕ ХЕТ ТРИКА: Не дешава ми се ово често и нећу да издвајам омиљени гол (ВИДЕО)
31. 08. 2020. у 09:44
"МАГИКО" СЕ ПОИГРАВАО: Хет-трик Катаија у убедљивој победи Звезде над ТСЦ-ом
30. 08. 2020. у 23:08
ПУКЛА ПЕТАРДА НА МАРАКАНИ: Рапсодија Звезде против ТСЦ-а, хет-трик Катаија
30. 08. 2020. у 20:51 >> 22:54
Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза
МАНЧЕСТЕР јунајтед у понедељак увече на Олд Трафорду дочекује Брентфорд у мечу који може бити веома важан у борби за пласман у Лигу шампиона. Домаћин је тренутно трећи на табели Премијер лиге и налази се у одличној позицији пред сам финиш сезоне.
27. 04. 2026. у 10:36
Досад незабележено! Грци масовно почели да пишу на српском језику! (ФОТО)
Најновије вести из Грчке вероватно изненађују и саме Грке. Србија је део те приче.
29. 04. 2026. у 12:21
Зашто не треба говорити "прими моје саучешће"? Отац Предраг открива: "Не будите плитки"
"КАДА изјављујете саучешће не будите плитки..."
29. 04. 2026. у 12:35
Коментари (7)