ЗВЕЗДА ДОБИЈА ПОЈАЧАЊЕ: Михајловић помогао црвено-белима да ангажују нападача?
ДУГО је Црвена звезда тргала за нападачем, а изгледа да је избор пао на Италијана Дијега Фалћинелија.

Фото: EPA-EFE/MAURIZIO BRAMBATTI
Како незванично сазнаје портал "РСБ", 29-годишнји фудбалер је тренутно члан Болоње, који тренира Синиша Михајловић и постаће нови играч црвено-белих.
Фалћинели је прошлу сезону провео на позајмици у Серији Б, у екипи Перуђе. У Звезду долази на једногодишњу позајмицу, са правом откупа који ће износити 1.000.000 евра. Италијански нападач ће сутра доћи у Београд и након лекарских прегледа ће постписати уговор са шампионом Србије, преноси исти извор.
Он је претходне сезоне уписао 27 наступа и постигао три гола.
Станковић се за Фалћинелија одлучио после консултација са Синишом Михајловићем, а Италијан у Звезду долази из Болоње која га је пре две године откупила од Сасуола за 7.000.000 евра.
Овај играч је на Апенинском полуострву играо за бројне клубове (Интер, Сасуоло, Кротоне, Јуве Стабију, Ланцијано и Фиорентину), а најбољу сезону одиграо је у дресу Кротонеа када је постигао 13 голова у Серији А.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо

АУСТРИЈАНЦИ НА МУКАМА: Корона створила велики финансијски јаз у Бундеслиги
07. 09. 2020. у 14:08

ПОЦРВЕНЕО ЗА ПЕТ МИНУТА: Капитен Србије искључен након два жута картона(ВИДЕО)
06. 09. 2020. у 22:31 >> 22:32

"ДЕЛФИНИ" ПОТАПАЈУ ГРКЕ И УЗИМАЈУ БРОНЗУ: Ватерполисти Србије имају шампионски менталитет
ВАТЕРПОЛИСТИ Србије ће се на Свеском првенству које се одржава у Сингапуру борити за бронзану медаљу, а противник ће им бити селекција Грчке.
24. 07. 2025. у 07:20

ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
23. 07. 2025. у 19:20

ВЕЛИКЕ ДЕВОЈКЕ: Федерерове ћерке више нису мале - лепе близнакиње, видите на кога личе (ФОТО)
ПОРЕД њих две, Роџер Федерер је отац двојице дечака - Леа и Ленија.
22. 07. 2025. у 17:19
Коментари (1)