"ОРЛОВИ" БЛЕДИ ПРОТИВ ТУРСКЕ: Зрели су за ремонт
07. 09. 2020. у 22:00
ТАНКО је ово. Немамо игру. Било је много лоше. Не можемо гол да дамо. Ћути, добро је... извукосмо се.
Повезане вести
МИХА ЈЕ НАЈВЕЋИ ПОБЕДНИК: Српски тренер савладао још једног опасног противника и враћа се тренинзима
СРПСКИ тренер Синиша Михајловић је показао да је велики борац.
07. 09. 2020. у 19:11
Најновије из рубрике
"САМУРАЈИ" БАШ ЈАКИ: Одбојкаши на старту турнира Лиге нација у Орелеану изгубили од Јапана - 1:3
НИШТА од подвига. Одбојкаши су четврти пут заредом у Лиги нација изгубили од Јапана - 1:3 (17:25, 15:25, 25:22, 16:25). "Орлови" сутра одмарају на турниру у француском Орелану, а у шетак(20.30) играју са увек неугодном Кубом.
24. 06. 2026. у 16:08
СВЕТ ГЛЕДА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта је Ибрахимовић рекао о Роналду, поменуо и Месија
Након што је Кристијано Роналдо два пута погодио у мрежу Узбекистана, Златан Ибрахимовић који заједно са Тјеријем Анријем ради као аналитичар за Фоx ТВ имао је шта да каже.
24. 06. 2026. у 16:03
ДАН ОДЛУКЕ У ВАНКУВЕРУ: Хоће ли сва три домаћина Светског првенства проћи у други круг
ШВАЈЦАРСКА је номинални домаћин Канади у сусрету трећег кола групе Б на Светском првенству у фудбалу 2026. Утакмицу можете пратити у преносу уживо на порталу Новости од 21 час.
24. 06. 2026. у 16:00
ЛА ЛИГА ИСПИСАЛА ИСТОРИЈУ: Милиони навијача са трибина пратило мечеве, Шпанци се диче овим податком (ВИДЕО)
Невероватне фудбалске вести долазе из Шпаније. Иако је светско првенство у току мало је вероватно да ће неко успети да надмаши вест која долази из ЛаЛиге и ЛаЛига Хипермоушн (ЛаЛига 2).
24. 06. 2026. у 15:25
ЗВЕЗДА ИМА НОВОГ ПЛЕЈМЕЈКЕРА! Бивши саиграч Мицића званично на Малом Калемегдану!
Црвено-бели ангажовали доскорашњег члана Хапоела из Тел Авива.
24. 06. 2026. у 14:38
Ilija
07.09.2020. 23:04
Pa po koji put cu da ponovim,da je Muslin,na pitanje o Sergeji Milinkovicu Svic,nije pozvan u Reprezentaciju,nije decko dorastao i ne moze on da igra.Normalno Muslin je dobio Otkaz pred sam pocetak Sampionata,i gle Cuda Doticni se jos Ljuti sto nije dorastao za posao koji bi trebao da obavlja.Gde zivimo,ko si ti.
boki
08.09.2020. 03:05
Otkud tskva nemic fudbalera neznsju kuda ce sa loptom cesto vracsju natrag i golmsnu nema zara bornbe trcsnja .Dali bojkotuju igru nema opravdsnja .Igraci iz strsnih klubova nepruzaju nista svaku utskmicu novi tim sramota da neki fyfbsleri nose dres drzavnim grbom
Ril
08.09.2020. 08:16
@boki - Ponovo idi u prvi razred da naucis da pises.
sasa
08.09.2020. 07:16
Ne pamtim na kojoj smo to utakmici odigrali dobro, to je antipropaganda fudbala i sramota kako se igra, nema žara i želje, samo da prođe 90 minuta pa ajd zdravo.
Nenad
08.09.2020. 08:05
Trebamo da igramo 4-4-2 sa Mitrovicem i Jovicem u spicu.. Ja ne znam sta ovi selektori zamisljaju, ali sta god da je, nemaju pameti.. Sredinu terena nemamo, ne bi je imali ni sa 6njih u veznom redu.. Svi igraju u velikim klubovima a kada se sastave ne znaju gde udaraju.. To mi govori sve, ostalo je suvisno