ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ НА "КРОВУ": Милоје Прековић потписао уговор са Вождовцем
KONKURENCIJU na golu Voždovca pojačaće odlični golman koji je najzapaženije partije pružao u ekipi Inđije.
ФОТО: ФК Вождовац
Прековић је данас представљен као нови играч Вождовца, са клубом је потписао уговор на годину дана, а већ се прикључио новим саиграчима.
Двадесетдеветогодишњи голман је каријеру почео у Младеновцу, потом је наступао за Кошице, Младост из Лучана, Слову из Краљева, Искру, Јенисеј и ОФК Београд.
Претходне две сезоне носио је дрес Инђије, одиграо е 73 утакмица у дресу зелених.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
ЛЕП ГЕСТ ЦРВЕНО-БЕЛИХ: Звезда даровала сезонске улазнице особама са инвалидитетом
08. 09. 2020. у 15:40
ЦРВЕНО-БЕЛИ СЕ ПОХВАЛИЛИ: Голман италијанског великана посетио тренинг Звезде (ФОТО)
06. 09. 2020. у 12:40 >> 14:09
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу
После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.
23. 06. 2026. у 06:30
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)