ЛЕГЕНДАРНИ АРГЕНТИНАЦ У СУЗАМА: Тешка срца се опростио од Севиље, отишао уз извињење Контеу! (ВИДЕО)
АРГЕНТИНСКИ фудбалер Евер Банега опростио се званично од Севиље.

ФОТО: FOTO: Јутјуб/Гуилермо Ерик Гуилерик
Банега је у клуб стигао 2014. године, од тада је освојио три Лиге Европе, а каријеру ће наставити у Ал Шабабу из Саудијске Арабије.
Аргентинцу је тешко пао растанак од Андалужана. Током опроштајне конференције за медије борио се да сакрије сузе, али у томе није успео.
"Осећам да сам клубу дао све што сам имао. Добио сам веома добру понуду, и за мене и за моју породицу, зато сам одлучио да одем. Хвала вам што сте ми омогућили да будем део ове прелепе приче, рекао је Банега и почео да плаче", кроз сузе је упутио извињење Антонију Контеу због провокација и умало физичког обрачуна.
"Било је то тренутку жара, извињавам се ако му је то засметало", рекао је он. Излагање је завршио реченицом "довиђења, моја Севиљо".
Препоручујемо

МИЛОЈЕВИЋ ПОНОВО У ЛИГИ ШАМПИОНА: Играче мотивисао цитатом из “Небеске удице”
10. 09. 2020. у 20:10

ЧЕЛСИ НЕ РАЧУНА НА БЕЛГИЈАНЦА: Батшуаји на позајмици у Кристал Паласу
10. 09. 2020. у 19:52

ОДЛАЖЕ СЕ БАРСЕЛОНИНО СЛАВЉЕ: Очекујемо победу домаћина уз минимално три гола на мечу
ИАКО је титула практично изгубљена, Реал Мадрид ће против Мајорке тражити победу којом би бар за 24 сата одложио промоцију Барселоне у новог првака Шпаније.
14. 05. 2025. у 08:19 >> 18:31

ХРВАТИ ЗГРОЗИЛИ ЕВРОПУ: Ево шта су урадили страним туристима у Загребу (ВИДЕО)
Најновије вести из Хрватске су, по ту земљу, врло непријатне.
14. 05. 2025. у 20:00

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (0)