ПРОБЛЕМ ПРЕД ОМОНИЈУ: Станковића брину повреде
13. 09. 2020. у 11:02
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде у среду играју утакмицу сезону против Омоније у Никозији у трећем колу квалификација за Лигу шампиона.
Повезане вести
ОГЛАСИО СЕ ФК ПАРТИЗАН: Браво ФСС за двоструке аршине! (ВИДЕО)
ВЕЛИКУ пажњу јавности привукла је, на први поглед, тешка повреда Марка Доцића, у дуелу Чукаричког и Црвене звезде.
11. 09. 2020. у 23:04
САНОГО: Жао ми је, нисам имао намеру! Нисам могао да зауставим ногу
ВИДЕЛИ смо у утакмици на Бановом брду оштар старт фудбалера Црвене звезде Секу Санога над капитеном домаћег састава.
11. 09. 2020. у 22:02
ИГОР РАДОЈИЧИЋ О ХОРОР СТАРТУ САНОГА: Велика грешка судије, чист црвени картон за играча Звезде
УТАКМИЦУ Чукарички - Црвена звезда обележила је победа шампиона, али и жесток прекршај Секуа Санога на капитена "брђана" Марка Доцића.
11. 09. 2020. у 21:57
Најновије из рубрике
ЛИДЕР ГОСТ ЦРВЕНО-БЕЛИХ: Одбојкаши Црвене звезде дочекују суботички Спартак
ОДБОЈКАШИ су убрзали ритам пред паузу. Већ сутра у дербију 10. кола Суперлиге играчи Црвене звезде дочекују лидера шампионата суботички Спартак. Други дерби је у среду, када се у Крагујевцу састају шампион, Раднички и Партизан. Коло се закуљчује у петак, када ће одмерити снаге Карађорђе и Млади радник.
22. 12. 2025. у 23:00
УЛТИМАТУМ ЕВРОЛИГЕ: Ова четири клуба морају да се изјасне око нових лиценци
ЧЕТИРИ клуба добили су ултиматум од Евролиге да морају да се изјасне да ли желе да добију нову десетогодишњу лиценцу за учешће у овом такмичењу.
22. 12. 2025. у 22:50
"ПОЧНИ ДА БРАНИШ, ИЛИ..." Из Немачке упозоравају Тер Штегена
МАРК Андре тер Штеген је изгубио статус првог голмана у Барселони и то ми могло да утиче на његов статус у репрезентацији Немачке.
22. 12. 2025. у 22:41
ТАКО, ДАКЛЕ! Ево зашто је Светислав Пешић постао нови тренер евролигаша
Доскорашњи селектор репрезентације Србије Светислав Пешић нови је тренер кошаркаша Бајерна, а сада је постало јасно и зашто.
22. 12. 2025. у 22:31
ВЕЉКО ПАУНОВИЋ ИЗНЕНАДИО СВЕ! Љубиша Тумбаковић добио награду за животно дело, а онда се за реч јавио селектор Србије...
Лепа слика у Београду, на једном месту велики број тренера, бивших и актуелних селектора разних репрезентативних селекција Србије, великих имена српског фудбала, некад играчка, данас у улози стратега или помоћника бројних суперлигашких и прволигашких клубова. Обнова УЕФА ПРО лиценце (обавеза на сваке три године) у организацији Центра за едукацију фудбалских тренера Фудбалског савеза Србије, довела је у исти хотел Љубишу Тумбаковића, Радована Ћурчића, Миодрага Божовића, Срђана Благојевића, Гордана Петрића, Милана Раставца, Лидију Стојкановић, Дејана Ђурђевића, Братислава Живковића, Ненада Сакића, Перицу Огњеновића, Ненада Цветковића и многа друга позната имена која новом дозом едукације настављају свој тренерски пут.
22. 12. 2025. у 22:11
Ile
16.09.2020. 21:10
Navijac sam Zvezde,i zato moram reci,Dejan Stankovic je bio dobar igrac,Ali iz tog dobrog je uvek napravio Malo.U Zvezdi, u Italiji,a zasto to kazem i jer se sad vidi da iste Greske pravi i kao trener. On je Ljudina i jako dobar,i opet isto ali kad treba nije to nas Dejo,zao mi je sto ovo moram reci,a i mislim da pre nego sto je dosao u Zvezdu trebao sa nekom Trenerskom Zvezdom da u Zvezdi radi pa tek onda samostalno.Sad se to vidi po sastavu ,taktici,razvoju,Principu u Igri kako se to danas cini da Defanzvni igraci i njihov deo pmicu Igru napred i tako protivnika zbijaju u njihov deo,sve to nema kod Zvezde,jer trebas i Igraca za to, a Sanogo i Kataj nisu take Vrste, Zvezda treba Dirigenta da bi Orkestar Svirao pravu Muziku. Hvala.