ТРЕНЕР ТСЦ: Овакву утакмицу нисам доживео ни као играч ни као тренер
ТРЕНЕР фудбалера ТСЦ Золтан Сабо рекао је да је његова екипа дала све од себе против ФЦСБ.

ФОТО: Н. Параушић
Показала је храброст и снагу, али да у пенал лутрији једноставно није имала среће.
- Ово је била невероватна утакмица коју смо одлично почели са 2:0. После смо из једне несхватљиве грешке примили први гол, након чега је изгледало да се у екипу увукао страх и нисмо играли како треба. Нажалост, после искључења Дајана Поњевића смо били принуђени да се бранимо, али је добро било што смо после сваког њиховог гола ми одговорили нашим голом и момцима свака част на томе - рекао је Сабо.
Фудбалери ТСЦ елиминисани су у другом колу квалификација за Лигу Европе, након што су синоћ у Сенти поражени од румунског ФЦСБ-а после пенала (5:4), док је резултат после продужетака био 6:6
Тренер ТСЦ је похвалио своје играче јер су дали све од себе током меча, чак и када су остали са два играча мање, када је из игре искључен и Владимир Силађи.
- Нисмо одустајали и успели смо да резултатски стижемо ФЦСБ. После продужетака, када су на ред дошли пенали, који су нажалост лутрија, екипа је имала више среће - рекао је Сабо и додао да веома жали због тога. - Овакву утакмицу нисам доживео ни као играч, ни као тренер, да са два играћа мање успемо да стижемо противника.
Историјски меч, прво домаћинство ТСЦ у европском такмичењу дуго ће се памтити, општа је оцена свих у клубу, уз уверење да ће наредну прилику за бољи пласман у Европи, уз мало више среће, искористити, наводи се у саопштењу клуба.
ТСЦ је ове сезоне дебитовао у европском такмичењу, пошто је претходну, своју прву сезону у Супер лиги Србије завршио на четвртој позицији.
Препоручујемо

ДЕБИТАНТ СА 107 ГОДИНА: ТСЦ прихвата улогу фаворита у премијерном изласку у Европу
19. 08. 2020. у 08:51

АКО ДОБИЈЕМ МАКСИМАЛУ КУПИЋУ ТИ БМВ! Нестварне кладионичарске приче Милана Ђурице (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
30. 06. 2025. у 14:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)