ВОЈВОДИНА СЕ ВРАТИЛА НА ПОБЕДНИЧКИ КОЛОСЕК: Новосађани без већих проблема савладали Радник

Ч. В.

18. 09. 2020. у 19:51

ФУДБАЛЕРИ Војводине победили су Радник са 2:0 на свом терену у првом мечу 8. кола Линглонг Суперлиге Србије.

Аранђел Стојковић фото: Н.Параушић

Били су Новосађани бољи ривал на овом мечу. Гости из Сурдулице су одиграли добро прво полувреме, парилали су домаћину, али су пали у наставку сусрета.

На крају је пресудио квалитет који је несумњиво на страни изабраника Ненада Лалатовића. Војводина је до вођства дошла у 56. минуту када је Петар Бојић постигао трећи гол ове сезоне.

Коначан резултат на овој утакмици поставио је Немања Човић који је погодио са беле тачке у 67. минуту.

Новосађани су се вратили на победнички колосек, након што су после четири везана тријумфа у прошлом колу изгубили у Ивањици од Јавора са 3:2.

Војводина се сада налази на другом месту на табели са 17 бодова, док је Радник 18. са четири бода.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

СРПСКИ ТРЕНЕР БЛИЗУ ПРВОГ ТРОФЕЈА! Има одличну шансу да међународну каријеру започне освајањем Суперкупа!

ДОСКОРАШЊИ тренер ТСЦ-а Жарко Лазетић ће ове сезоне започети своју европску одисеју, преузео је Макаби из Тел Авива, а прву прилику за трофеј имаће већ данас јер се његов нови клуб од 19 часова састаје са имењаком из Петах Тикве у Суперкупу Израела на "Блумфилд стадиону".

15. 07. 2024. у 07:30

ШТА ЋЕ РЕЋИ НОВАК ЂОКОВИЋ КАД ИХ ВИДИ? Овако су аустралијски пливачи дошли у Париз на Олимпијске игре (ВИДЕО)

Пливачка репрезентација Аустралије стигла је у Париз, како би се адаптирала и на временску зону и климатске услове пред почетак Олимпијских игара, а тај долазак - многима је привукао пажњу.

15. 07. 2024. у 15:44