ЛУДА УТАКМИЦА У БОСНИ: Челик победио, навијачи домаћих због незадовољства тукли камермана! (ВИДЕО)

Александар Илић
Александар Илић

21. 09. 2020. у 21:26

НИКАДА није досадно на утакмицама нижих лига у региону.

ЛУДА УТАКМИЦА У БОСНИ: Челик победио, навијачи домаћих због незадовољства тукли камермана! (ВИДЕО)

ФОТО/Принтскрин/НК Челик Зеница

Тако је ове недеље било у Босни и Херцеговини. Састали су се Жепча и Челик, а инцидент који се на утакмици догодио препричава се широм региона. 

Тријумфовао је Челик из Зенице са 2:0, а меч 5. кола Кантнонске лиге обележили су немири на трибини. 

Играо се 58. минут, а домаћи навијачи напали су камермана гостујућег тима. Представник тима који је снимао пренос на Јутјубу нашао се очи у очи са навијачима. 

Били су незадовољни због тога што снима, те је кренула вербална свађа, све то време судије и играчи су посматрали инцидент јер је утакмица била прекинута. 

Како преносе тамошњи медији, камерман је меч завршио са неколико модрица

Пратите Новости спорт на Фејсбуку 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

ЈОВАНА ЈОКСИМОВИЋ У ЧУДУ: Шешељ објаснио шта му фали, а у студију прави хаос (ВИДЕО)