МОЈЕС ЗАРАЖЕН КОРОНОМ: Дошао да води меч, па га са двојицом играча послали кући
ТРЕНЕР фудбалера Вест Хема Дејвид Мојес и два његова играча, Иса Диоп и Џош Кален, позитвни су на ковид-19, објавио је вечерас енглески клуб.
Фото АП
"Медицински тим клуба је био обавештен о резултату теста док су се играчи и тренер налазили на стадиону, уочи почетка меча са Халом. Менаџер и оба играча су одмах напустила стадион и вратили су се кући", саопштио је клуб.
Они немају никакве симптоме и следиће смернице Премијер лиге и британске владе.
Меч између Вест Хема и Хала у Лига купу почео је вечерас како је и било планирано.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
КОРОНА ПРАВИ ПРОБЛЕМЕ НА ОСТРВУ: Отказана утакмица Тотенхема и Лејтон Оријента
22. 09. 2020. у 18:33
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)